Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa*ja

Dr Brzuchański Czechy

Polecane posty

Gość gość
Ja robiłam 3 tyg temu piersi na eurosilikonach anatomicznych zaplacilam 56500 koron czyli 9225 zł mnie wyszły są piękne, rozmiar idealny, to jak ja znosiłam skutki operacji życzę wszystkim bo czułam sie swietnie, jak zakwasy a blizna cienka jak włos, zaszył mnie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Dzień Dobry Paniom, Fionka być może ja mogę z Tobą pojechać, tak towarzysko i rozpoznawczo, bo pewnie dr nie przyjmie mnie na konsultację od razu ... maila właśnie wysłałam . Jedziesz i wracasz po operacji czy zostajesz na dłużej . Możemy także pojechać moim autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migella
Witam tez sie zastanawiam nad plastyka brzucha u doktora Martina mieszkam blisko Cieszyna ktos chętny na pobyt u mnie i wspólna wyprawa do trzynca do doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migella
Wysłałam Emila do doktora czekam na odpowiedz nie umiem tylko odnaleźć strony z cennikiem u doktora ktos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć MIgella :) nie znalazłam strony z cennikiem u dr, ale dzwoniłam cena w Czechach - to około 1300 pln za górne powieki, pobyt w szpitalu to chyba 60 zł za dobę, proszę poprawcie mnie jeżeli się mylę. Ja chętnie się wybiorę na konsultacje do kliniki dr, znajdującej się po stronie czeskiej, może razem pojedziemy ? Wcześniej trzeba się umówić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migella
super możemy na priv sie zgadać ja czekam na odpowiedz z kliniki nie wiem jak długo to potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmigella
czekam na odpowiedz meilowa ale nic cisza nie umiem odnaleść telefonu do doktora lub rejestracji w klinice ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EBPB
Witam Na konsultacji byłam u doktora 1.09.2015 roku termin na abdominoplastyke mam na 27.01.2017 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EBPB
Witam Czy może mi któraś z Was powiedzieć czy wszystkie wymagane badania są robione przed operacja w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EBPB
Nr telefonu do Trzyńca trzeba dzwonić od pn do piątku miedzy 7.30 a 15.00 tel 558 309 234 i kierunkowy oczywiście . Bez problemu rozmawia sie po polsku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoriaa
Witajcie. Migella ja również jestem zainteresowana zrobieniem brzucha. Jeśli wybierasz się na konsultacje to może pojedziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!!!A może ktoś coś wie na temat podniesienia piersi bez implantów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VICTORIAA pisz na EMIRAT@POCZTA.ONET.EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
Witam, jestem mamą 21 miesięcznej córeczki i miesięcznego chłopczyka. Mam 25 lat i po obu ciążach okropnie zniszczony brzuch, z rozstępami psychicznie poradziłabym sobie, ale ze zwisem z którym nie jestem nic w stanie zrobić, już nie. Jestem zdecydowana na plastykę brzucha u Dr Brzuchańskiego. Czy jest któraś z dziewczyn, która czeka już na termin lub jest po zabiegu w ostatnim czasie i przybliży mi koszta oraz jak przebiegała cała reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2500
Mam termin na plastykę brzucha 6 czerwiec 2018 ktoś ma wcześniej i chciałby odstąpić lub się zamienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o numer/-y kontaktowe pod którymi udało Wam się dodzwonić do Dr. Brzuchańskiego. Znalazłam kilka, ale na żaden się mi nie udało dodzwonić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon do kliniki w Trzcincu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki jeśli któraś z Was chciałaby zmienić termin zabiegu lub z jakichś powodów nie może to chętnie wezmę termin, mój termin na same konsultacje to 25 lipiec :( mój mail likethat@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Czy któraś z Was miała lub zamierza podniesienie piersi u Brzuchańskiego? W Trzyńcu.....Proszę o info....dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczyskooo
czy ktoś chciałby oddać termin konsultacji we wrześniu lub pazdzierniku? smoczysko.85@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy toś robił powieki u doktora ? proszę o jakieś szczegóły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha1215
Dziewczyny kto jest w miarę świeżo po operacji brzuszka u Dr Brzuchańskiego??? prosze dajcie znac czy jesteście zadowolone? czy macie w ogóle jakieś inf o tym jak robi brzuchy? Próbuję coś w necie znaleźć ale ciężko! w razie czego mój mail mycha1215@wp.pl Gdzie znajdę stronę z cennikiem? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę na plastykę brzucha 20.06. Jest ktoś kto ma podobny termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym tygodniu miałam pełną plastykę brzucha. Narazie ciężko mówić o efektach ponieważ jest jeszcze opuchlizna Ale z całą pewnością mogę napisać o świetnym personelu, opiece około operacyjnej jak i samym Panu Dr Brzuchańskim. Liczę, że efekt będzie spektakularny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam operacje powiek.Nie rozumiem dlaczego są tak długie kolejki do tego lekarza.Zarówno skórę jak i przepukliny wycina niesymetrycznie,nie liczy się z ustaleniami na konsultacji,zmienia kształt oczu.Przebarwienia na powiekach ,które wystąpiły po operacji nie znikają,Blizny na powiekach po cięciach są niesymetryczne bo cięcia również są niesymetryczne.Wycina za dużo-mam niedomykalność powiek i każde oko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 3 lata temu operacje nosa u dr co moge napisac, to ze garbek zlikwidowal ladnie ale plat prawy nosa jest nizej niz lewy i poprostu nos jest krzywy, jest to bardzo widoczne przy robieniu selfi, niestety jest do poprawy. Rok temu robilam u niego piersi i efekt jest taki, ze jedna piers pięknie sterczy a druga wisi jak przed operacja (piersi po ciazy i karmieniu). Dr Brzuchański stwierdzil, ze nie zdziala cudow, bo wczesniej piersi byly obwisle. Ale obwisle byly obydwie a po operacji wisi jedna. Jestem mega niezadowolna z efektow operacji i jego podejscia do sprawy. Brzuchański ma tyle dobrych opinii, ktorymi sugerowalam sie przed operacja, czy ja mam takiego pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam - powieki extra super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu od powiek.Nie wierzę.Patrząc na moje powieki nie uwierzę.No chyba ,że miałaś tylko nadmiar skóry i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ! Jestem po operacji brzucha u Dr.Brzuchanskiego. Powiem tak, każda operacja u każdej innej osoby , to sprawa indywidualna. Nie można oczekiwać, że każdy przypadek jest taki sam. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i uwierzcie lub nie ,ale efekty początkowe są odrazu ,po zabiegu widoczne. Opieka super, Dr.też, chociaż bardzo zabiegany- podziwiam. Jeśli chodzi o ból, to szczerze nastawiałam się na okropny ból, a nie jest tak źle, gorszy ból jest po cesarce i to poważnie. Wstałam bez problemu, jednak dopiero 3 dni po operacji poczułam osłabienie, ale to normalne. Dziewczyny ta operacja , to mniejszy ból, niż ten który towarzyszy każdego dnia , kiedy nie wygląda się tak jak "kobieta" chce wyglądać . Trzeba życie brać za rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×