Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Azimicinkaa

A czy wy próbowałyście kulek gejszy!?

Polecane posty

Gość Azimicinkaa

Cześć Dziewczyny! Piszę do was z pytaniem czy macie doświadczenie z tak zwanymi kulkami gejszy? :D Planuję zakupić takie, byłam nawet już dzisiaj w sexshopie z narzeczonym, jednakże mają tak wielką game tego, począwszy od różnych kształtów na różnych tworzywach skończywszy, stąd moje pytanie o wasze doświadczenie. :) Może mogłybyście coś polecić i podzielić się wrażeniami, hmm .. ? Pozdrawiam i liczę na ciekawe odpowiedzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor nie ma dla mnie znaczenia, jednakże dostępne są kulki metalowe, żelowe, gumowe, plastikowe - chciałabym wiedzieć jakie najfajniejsze. Hm.. podczas penetracji kulki w środku ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jak leży
Wybor kulek zależy od tego, do czego chcesz ich używać. Do ćwiczenia mięśni kegla? Do zabawy podczas pieszczot? Do podkręcania się poza domem? Opcji jest wiele, ale nie ma kulek uniwersalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najbardziej do podkręcania się jednak poza domem. :D Ale mięśnie w tym czasie też wyćwiczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvester Scalony
normalka, kulki w jednej dziurce, penetracja w drugiej, albo odwrotnie, albo razem, do tego są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvester Scalony
nasłuchałaś sie od małolat o noszeniou poza domem? a po h.. sie z tym ciągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są też z karta sim. Dzwonisz, odbiera poczta i włącza się wibracja. Właścicielka nie może się rozłączyć. Chyba, że wyciągnie. Ale gdzie, w biurze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvester - spróbować zawsze można, jak się spodoba to można praktykować jak nie, to znajdzie się inne zastosowanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulki gejszy sa przereklamowane. Po pierwsze te zwykle, tanie sa do niczego. Te bardziej fikusne sa drogie, zrą baterie, łatwo je zamoczyc podczas mycia i zepsuć, a na dodatek ciało się bardzo szybko do wibracji przyzwyczaja. W ogóle do kulek. Przynajmniej ją się tymi ffikusnymi rozczarowalam :P I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sylvester Scalony nasłuchałaś sie od małolat o noszeniou poza domem? a po h.. sie z tym ciągać?" I Sylvester, te kulki służą przede wszystkim do noszenia, choć niekoniecznie poza domem - orginalnie służą do ćwiczenia mięśni kegla i właśnie na tym rzecz polega, żeby je nosić jak najczęściej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie chodzenie z kulkami gejszy jest jak chodzenie z tamponem :O Tylko sznurek z cipy wystaje :P owszem, te ciężkie, do ćwiczeń mięśni sa ok - spełniają swoją role. Ale tak poza tym to tampony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościna
Dnia 28.03.2013 o 22:19, Azimicinkaa napisał:

Ooo, ta odpowiedź mi pomogła - już wiem że muszę zaopatrzyć się w ciężkie. 😄

Ciężkie kulki są dla zaawansowanych, tych kobiet ktore juz maja swoje doswiadczenia z tym. Czym ciezsze tym większy dyskomfort po wujeciu- moesnie moga bolec.Ja zaczęłam swoją przygodę z kulkami niedawno. Bede czekac na efekty. Nic meżowi nie powiedzilam to moja mała tajemnica A z czasem się dowiem czy zauważy różnice i czy ja ją zauważe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 28.03.2013 o 20:35, Gość Azimicinkaa napisał:

Cześć Dziewczyny! Piszę do was z pytaniem czy macie doświadczenie z tak zwanymi kulkami gejszy? 😄 Planuję zakupić takie, byłam nawet już dzisiaj w sexshopie z narzeczonym, jednakże mają tak wielką game tego, począwszy od różnych kształtów na różnych tworzywach skończywszy, stąd moje pytanie o wasze doświadczenie. 🙂 Może mogłybyście coś polecić i podzielić się wrażeniami, hmm .. ? Pozdrawiam i liczę na ciekawe odpowiedzi. 😄

najlepiej silikonowe, nie metalowe, bo zimno .. wielkosc zalezy od pojemnosci twojej piczki - i najlepiej wybrac takie co fajnie drzą jak wezmiesz do ręki i potrząśniesz 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.03.2013 o 22:19, Azimicinkaa napisał:

Ooo, ta odpowiedź mi pomogła - już wiem że muszę zaopatrzyć się w ciężkie. 😄

Poczytaj o nich w necie a wszystkiego się dowiesz, musisz kupić odpowiednią wielkość kulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×