Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wredna maruda.

CZY ZROBILES DZIS COS DOBREGO DLA KOGOS? DAJ TO CO MASZ-USMIECH!

Polecane posty

Gość wredna maruda.

Zdecydowalam ze bede robila cos dobrego. Bylam w sklepie i pani zauwazyla,ze jestem strasznie zestresowana i nawet troszke agresywna...To prawda,jest troszke stresu ostatnimi czasy. Po wyjsciu ze sklepu zrobilo mi sie przykro,ze ona musiala znosic moje humory. Idac ulica zobaczylam przy oknie siedzaca osobe-nie znam jej.Widzialam,ze obserwowala ulice. No i...pomachalam jej! Bylo to samieszne, bo ona mnie widziala,tez mi odmachala a na dodatek zawolala swoje kolezanki aby zobaczyly "ta osobe z dolu" .I...one zaczely tez machac reka hehe.no to ja tez... i tak szczesliwa, ze komus humor poprawilam poszlam do domu. Oprocz tego w innym sklepie zazartowalam, innym poprawilam humor. Mysle,ze maly usmiech moze zdzialac cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_5
Można pomagać tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy, na przykład w hospicjum Jest teraz taka fajna akcja o nazwie w$p1erajmy hosp1cja? Na stroniewww.obiecanejutro.pl można trochę poczytać, jak można wspierać hospicjum, a generalnie jest też konkurs pozycjonowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetEss
MEGA!! Bardzo dobrze, uśmiech to tak mało, a tak dużo. Trzeba zarażać ludzi uśmiechem :) nic nie kosztuje, a jeden pozytywny gest wędruje dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak z reki do reki....ciezko jest byc dobrym,ale warto sie starac.dla swojego zdrowia takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×