Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cierpię wiec jestem

Zły pierwszy raz - uraz do seksu

Polecane posty

Gość cierpię wiec jestem

Jest tu ktoś kto ma tak jak ja - przezył kiepski pierwszy raz (czas trwania może minuta, mowię tu o penetracji, ból i upokorzenie) i ma od tego czasu uraz do seksu? U mnie to było już kilka lat temu i nadal to trwa. Niby miałam potem innego chłopaka, całowanie, pieszczoty super, ale jak przyjdzie co do czego to ręce mi się pocą, stres i totalny unik. Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pierwszy raz pamiętam że bolal też czułam się niekonfortowo i dziko..ale zależy od faceta z którym go przeżyłas jeśli robił to już wcześniej nie był taki delikatny jak by to robił pierwszy raz..jeśli jest się dziewica swój pierwszy raz. Jest najlepiej przeżyć z prawiczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiggg
czemu upokorzenie? czyli byla to spontaniczna decyzja i nie znalas kolesia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpię wiec jestem
sorry za tego głupiego podszywa o szczaniu do ust. No lepiej z prawiczkiem może, a ja miałam wtedy doświadczonego starszego kilka at faceta, myślałam, ze to jego doswiadczenie sie na cos przyda ale okazało sie, że nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpię wiec jestem
kaiggg znałam go, ale krotko, bardzo mi się podobał wtedy, nie traktowałam dziewictwa jako trofeum i nie zalezało mi na tym, zeby stracic je z jakąś wydumaną ogromną miłością i to był chyba moj bład. Upokorzenie bo było tak bez sensu, bez namietnosci - przytrzymał mnie nagą i po porstu mi wsadził (sorki za słownictwo, ale tak było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiggg
różne są pierwsze razy,ale chciałaś tego, mogłaś z nim wczesniej o tym pogadać... jesteś teraz w związku więc możesz zobaczyć że seks jest inny i to przyjemność, więc nie czekaj jeśli się kochacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś chyba nie tak
ale tylko minutę? to jakiś megasprinter nieudacznik spuścić się po minucie - masssakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpię wiec jestem
Wiedział, że byłam. No po czasie ogarnęłam, że to palant, ale wtedy byłam młoda i mnie omotał. Z minutę bo ja mu dłużej nie dałam, bo ból by mnie chyba wykończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed pewnie był milutki mówił że wszystko zrobi dla ciebie a po nawet się nie odezwał..takiemu to tylko chuja uciac ..gdy się wtedy z nim kochalas chciał zrobić tylko sobie przyjemność nie patrząc na to co ty czujesz..skurwiel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś chyba nie tak
to jak skończył? zrobiłaś mu loda czy ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strepto
próbowaliście potem jeszcze raz później? było lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on leon
cierpię wiec jestem - i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×