Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zakochana i nieszczesliwa

nadal go bardzo ale boje sie stracic przyjazn jezeli mu powiem

Polecane posty

Gość zakochana i nieszczesliwa

chodzi o to ze kocham bardzo mojego bylego zaczelismy sie odzywac do siebie czasami pisac i spotykac przy cyzm jak sie widzielismy to nie bylo zwyczajne spotkanie znajomych tylko nie moglismy sie powstrzymac ciagnelo nas do siebie i sie calowalismy i przytulalismy od grudnia piszemy dosyc czesto jedynie nie jesli ktores z nas nie ma smsow. w lutym powiedzial mi ze jestem dla niego strasznie wazna ze zaluje ze nei jest ze mna ale swoje bledy zrozumial, ze chcial by miec taka druga dziewczyne a ja jak sie zapytalam czy chcial by wrcoc to powiedzial ze tak ale boi sie ze mnie skrzywdzi od nowa a za bardzo mnie kocha i za bardzo mu zaleyz na mnie . jednak po tej rozmowie tego nie okazywal oczywiscie jak sie z nim widzialam to mnie przytulal i calowal jak zawsze ale pow. ze widzi sie ze mna raz na 2 miesiace poniewaz boi sie ze sie przyzwczaje bo go za bardzo ciagnie do mnie .od jakis kilku miesiecy ma on przyjaciolke, wstawia rozne posty na fejsca typu kochanie i serduszka albo zdj znim podpisane czesc kochanie albo ''koniu;*'' on twierdzi ze to przyjaciolka ale widzi sie z nia czesciej niz ze mna chociaz mowil ze jestem wazna lecz tego nie pokazuje tydz temu mialam z nim rozmowe poniewaz mialam jechac do niego napisal mi zebym nie rzucila sie odrazu na niego jak przyajde ja na to ze wiem ze sie boi ze sie zakocham w nim i nei dam mu spokoju i wiem ze z nim nie bede a on mowi ze dlaczego mowie ze zn im nie bede a ja ze takei zycie i ze jak bym miala byc to bym z nim jzu byla a on na to nic i dodalam ze wiem ze sie boi ze man byc i poraz kolejny powtozyl ze mnie kocha i ze boi sie ze mnie zrani widzialam sie na nastepny dzien i on pierwszy mnie i pocalowal zaczepial specjalnie i calowal bylo wspaniale ..lecz potem napisal ze nie ma smsow od tamtej pory nei pisze chociaz wielokrotnie jest na fejsie nie odzywa sie nie pokazuje mi ze jestem wazna a do tej kolezanki jezdzi .. bardzo go kocham boje sie ze jak powiem mu ze chce z nim byc to ze sie odwroci ode mnie ale meczy mnie ta sytulacja kocham go strasznie mowilam mu to ale on mysli ze jako przyjaciela nei wiem co robic pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×