Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Rozepchałam się dzisiaj w brzuszku :)

Polecane posty

6 jajek w majonezie Zupa święconka Jajka w majonezie Babka piaskowa-ciasto Babka cytrynowa-ciasto Gruszkowiec-ciasto murzynkowe z gruszkami Czarny las-ciasto Jadzia-ciasto Tort Tiramisu-ciasto Murzynek Sałatka jarzynowa 5 kromek z boczkiem 5 kromek z bekonem 5 kromek z kiełbasą krakowską podsuszaną 5 kromek ze swojską kiełbasą 5 bułek hamburgerowych z salcesonem ambasador ciasto 3bit ciasto z wiśniami ciasto bezowe później dwie duże paczki chipsów do popicia pepsi a także lody truskawkowe. Kotlet schabowy,ziemniaki i kapusta zasmażana oraz zupa pomidorowa. Słodycze które święciałam: Kinderki, jajka niespodzianki, czekolada milka, czekolada alpen gold Pomarańcze, mandarynki, banany, jabłka, kiwi Kolacja: Sałatka jarzynowa i kanapki Oprócz tego picia: Kawa, herbata, gorąca czekolada, sok pomarńczowy, zbyszko grejpfruty, sprite, coca cola, pepsi itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Biedactwo, na co dzień musisz strasznie głodować :( Byłaś w MOPSie? Dla takich niedojadających musi być jakaś pomoc! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
P.S. a tak w ogóle to nudnym trolem jesteś, postaraj się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mopsu chodzą moi rodzice i robią im awantury że mops nie może znaleźć pracy. Mops nie pomoże Urząd pracy nie pomoże Nie ma chuja co by wyciągnął rękę do bezbronnych ludzi. Wczoraj w Dobczycach pod kościołem było kilka rumunów i jeden z nich powiedział daj jajko. Dałam mu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×