Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jasmine.88.

Wyjazd do Afryki i miłość do Muzułmanina.

Polecane posty

Gość SZi Zu Ko
Ha ha ha czytając niektóre komentarze to po prostu śmech na sali! Muzułmanin zły? Wystarczy przeglądnąć sobie to forum i widzimy jak POLSCY mężczyzni traktują swoje kobiety:D "Mój narzeczony mnie walnął" "Chłopak traktuje mnie jak szmate" "mój mąż alkoholik" "mój facet jest agresywny po alkoholu" "on patrzy na inne" Takich tematów tutaj jest mnóstwo po prostu mnóstwo i dotyczą one polskich facetów!!!! Przestańcie psioczyć na muzułmanów, tak to jest jak się źdźbło w oku bliźniego widzi, a belki w swoim nie dostrzega:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dastan
Oj tam oj tam. A ja tam zazdroszczę Muzułmanom poligamii i nie jest to bynajmniej żart z mojej strony. tak bardzo chcemy ograniczyć ilość szczęśliwych ludzi i zmuszamy ich do monogamii. Przecież są ludzie, którzy mogą dać szczęście nie tylko jednemu partnerowi. Jestem mężczyzną posiadającym jedną żonę ale w żartach mam już żonę 2 i 3, w żartach czekają aż się rozwiodę. Sądzę że gdyby była taka możliwość to tworzylibyśmy razem jedną szczęśliwą rodzinę. Jednak prawo i ludzie nie dopuszczają takich rozwiązań. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uugnfsc
Datsn a Twoja żona też może mieć kilku mężów? Tak, żeby było sprawiedliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajjaderka
mowi sie duzo o mułzumaninach . Ale tez niemozna wszystkich wkladac do jednego worka i traktowac tak samo .. sa to tez ludzie zasługujacy na zaufanie tak jak kazdy . jest tylko czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsa celtica
Dokładnie. Ja też byłam w związku z muzułmaninem. Rozstaliśmy się, po prostu wypalilo sie miedzy nami uczucie. Nie maiło to związku z jego religią czy kulturą. Ale kontakt przyjacielski mam z nim do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajjaderka- Według nauki to jedynymi ludźmi są Aryjczycy i rasa żółta, to są jedynie dwie rasy ludzkie, inne rasy są podludźmi, wiec araba czy murzyna nie można uznawać za ludzi, bo wtedy szympansa też można by było za człowieka uzanawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wielu cywilizowanych krajach muzułmańskich kobiety są uznawane za ssaki. Warto zapoznać się dokładnie ze wszelkimi aspektami kultury, z której pochodzi dany człowiek. Jeśli nie przeszkadza Tobie zrzucanie ludzi z budynków z powodu homoseksualizmu, ukamienowanie kobiety za seks pozamałżeński spowodowany byciem zgwałconą itp. To jak najbardziej możesz w to wejść. Wszystko jest kwestią wyznawanych przez Ciebie wartości. Tylko bądź gotowa na poniesienie konsekwencji podjętej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×