Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sen letniej nocy

______co sądzicie o związku 35 latki z 50 latkiem ???? _____

Polecane posty

Gość Sen letniej nocy
wenuszmarsem- nie obrazasz mnie,nie uzywasz epitetow wyrazasz swoje zdanie,cenie to.Pisze tu by poznac zdanie wielu osob i ciesze sie ze kto tu odpowiada.Nie wiem czy on chce mnie przeleciec,czy daje mu takie sygnaly.On zna mnie jako dziewczyne z zasadami z bardzo silnym kregoslupem moralnym.Nawet sie pewnie nie domysla,ze cos mnie w nim kreci.Jest jedynym facetem,kotory zachwial moim systemem wartosci. On tez jest facetem z zasadami,wiec nie sadze by chodzilo mu o seks,o to by mnie tylko pobzykac.Wydaje mi sie,ze ja nie daje mu zadnych sygnalow.Ucinam czasem te perzeciagle spojrzenia,udaje ze nie zauwazam i nie kokietuje go i nie podrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
ginie,myślisz ze on mogl wylapac jakies zachowanie i zinterpretowac jednoznacznie,czy tez mysli,ze ja ni nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, trudno ocenic patrzac na to z boku, czy poprostu interpretowac twoje opowiadania.... Napewno jest zainteresowany.... wnioskuje z tego co piszesz.... ale jakie ma zamiary w stosunku do ciebie .... to powinnas juz sama wyczaic, bo w sumie to ty widzisz jego zachowanie na biezaco ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
nigdy nie posunal sie krok dalej,nigdy nie powiedzial wprost,ze chcialby sie spotkac,nigdy nie przyulil,nie pocalowal.Czasem delikatnie musnal dotykiem.Nie wiem sama,moze dla kazdej taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ci sie to tylko wydaje ? robisz sobie nadzieje, a on wogole calkiem inaczej mysli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
No wlasnie tego sie obawiam,boje sie,ze jest taki sam dla inych .Zwyczajnie jest mily,a ja sobie wkrecam. Jak rozpoznac roznice?Co robi zainteresowany facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Tak stary lis wie jak podejsc kobiete, jasne,ze bedzie ci sie przedstawial w glorii swej swietnosci, jaki prawy i szlachetny i tylko na kawe sie chce umowic, a do tego oferuje przyjazn. Stary wytarty schemat, a tak naprawde to 50-latek nie emocjonuje sie jak mlodzik, taki to juz kolekcjoner i sadze, ze nie jeden raz zdradzil swoja partnerke. To taki typ, a do tego juz po pol metku swego zycia. Wie i czuje, ze jego mozliwosci seksualne wiedna z dnia na dzien, wiec chlopiec chce sie jeszcze pobawic. Zawsze to jakas adrealinka, moze juz nie taka jak za mlodego, ale jak sie kolesiom przy browarze pochwali, ze lasencja o kilkanascie lat mlodsza na niego leci, to sobie podrychtuje ego i smutek przemijania cisnac na chwile przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Tylko,ze on mnie nie zdobywa jak facet,nie proponuje spotkania,a tym bardziej seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
ginekologu,jak rozpoznac roznice?czy to zwykla uprzejmosc,czy zainteresowanie mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ty masz pytania .... :) zrob pierwsza nastepny krok, to zobaczysz, czy sie wycofie, czy pojdzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooo
czesc brygada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Widzisz Snie, jak to cie wkreca, ciagle o nim myslisz, co powiedzial, jak popatrzyl, a do tego sama stwierdzilas, ze on to perelka. ty nawet sobie nie zdajesz sprawy, ze wysylasz sygnaly, to reakcje podprogowe, tobie sie wydaje, ze to kontrolujesz, a przeciez on to nie nieopierzony smarkacz. Widzi co sie z Toba dzieje, wierz mi, znam takich kolesi az za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooo
a ja tam swoje wiem , snie daj sobie z nim spokoj i znajdz mlodego kochasia bez zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Witam tez serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wenuszmarsem z NRW :) to moze opowiesz swoje doswiadczenia, moze pomozesz w ten sposob senowi letniej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooo
gin a gdzie Twoja wspaniala zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Jak zrobie nastepny krok,a on sie za glowe zlapie to sie zblaznie na calego !Chcialabym moc ocenic zaocznie jego zachowanie.No napiszcie cos ludziska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka_rozmawia
duża różnica wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Ja mam 34 lata, a mąż 50 lat i jest ciężko. uważa, że zawsze ma rację i wszystko wie najlepiej. Ja zaś mam szlabany na samodzielne wyjścia. Trzeba się dobrze nad tym zastanowić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooo
:( szlabany na wyjscia , coz ja juz wynioslabym sie od niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooo
Sen juz napisalam daj sobie spokoj.......... wiem, wiem jestes zakochana ale coz .........zakoncz to ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooo
Sen , pomysl o stary jeczacym oblesnym facecie , Ty przy nim sie postarzejesz..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erghtyhertgf
bożżż ginekolog a ty przecież cały dzien siedzisz na tym forum !! chłopie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooo
teraz nie ma gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
goooooo jeczal bedzie ale z innego powodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×