Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Popopopopppp

Gdzie jest teraz lepiej USA kontra UK?

Polecane posty

Gość ZAR
Jednym lepiej w USA innym w UK, ja osobiscie zawsze chcialem zobaczyc jak sie zyje w Anglii. Mieszkalem ponad 10 lat w USA i teraz po kilku miesiacach w UK wiem. ze tego poziomu zycia nie osiagne nigdy, lub niezbyt szybko. Prace jest raczej latwo znalezc w obydwu krajach, ja znalazlem w UK po tygodniu ale tyko dlatego, ze nie mam bariery jezykowej i jakies tam doswiadczenie ale nawet i bez nie jest tak trudno. Juz szykuje sie do powrotu do USA bo niestety nie mam obywatelstwa a na zielonej karcie nie mozna sobie siedziec poza Stanami bez umiaru, no i szczerze powiem juz troche mi tego syfu brakuje. Wiecej perspektyw no i tam czuje sie mniej emigrantem niz w UK. Jakos to ze sie jest Polakiem to nic wielkiego nawet fajnego, jest duzo narodowosci ze wszystkich krajow, z Irlandii, Anglii, Francji czy Ameryki Poludniowe no i nie widzi sie naszych rodakow wszedzie. W Anglii dla odmiany Polakow jest bardzo duzo. Czasem w Lidlu czuje sie jakbym w Polsce byl. Jeszce jeden strasznie wazny faktor to ta pogoda, dla mnie to tragedia, klade glowe na poduszke i czuje sie jakbym zatapial sie w bagnie a jak wlacze grzejnik to licznik pokazuje zuzycie ze masakra. NIe ma kraju w ktorym jest idealnie, tesknota za Polska i rodzina zawsze jest i nas nie opusci ale wszyscy wiemy jakie sa realia i powrot pozostaje w swerze marzen (na razie). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAR
Dodac chce tylko, ze gdziekolwiek jestescie nie liczcie na Polakow, Umiesz liczyc to licz na siebie. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w USA nie byłam , więc może nawet nie powinnam pisać,,,ale naszły mnie takie przemyslenia... Mam jakieś tam doświadczenia z Niemiec . I tak sobie pomyslałam : Czy widziałam jakiegoś chociażby czarnoskórego polityka ?? No z azjatycką urodą tak, ale to był maleńki chlopak adoptowany przez niemieckie małżeństwo... czy jakieś głowne np. wydanie wiadomości prowadził ktoś, kto od razu wiadać że jest z przyjezdnych emigrantów??? Nie mówię oczywiście, że ktoś dziś przyjedzie, jutro będzie politykiem czy dziennikarzem...ale ile w Niemczech emigrantów od pokoleń ??? A w USA ??...zobaczyć można w necie , czy na satelicie... dzienikarze z różnym pochodzeniem, poprzedni prezydent na pół czarnoskóry, chociażby taki Arnold Schwarceneger - przecież przyjezdby a jak wysokie funkcje miał, czy obecna Melania Tramp , przecież z Byłej Jugosławii... Hmm ...to dla mnie ciekawe ..i chciałabym zobaczyc jak zyje sie w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ masz rację, nie powinnaś nic pisać tylko pójść do szkoły i uczyć się historii. Ile pokoleń imigrantów jest w Niemczech a ile w USA? Przecież żyją jeszcze ludzie którzy pamiętają rządy Hitlera i jego czystki etniczne. Jeszcze się dziwisz, że w USA więcej jest kolorowych u władzy? Poza tym, w USA masz więcej ludzi, więcej imigrantów, więc też statystycznie więcej ludzi będzie politykami. To jest logiczne, a myślenie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc log.

To jest dopiero prymitywna wypowiedz o leniacej sie matce lub dajacej po kontach. Czlowieku zachoruj tylko w USA na powazna, "droga" w leczeniu chorobe, to do konca zycia sie nie wyplacisz i z torbami pojdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raj uk

w UK wszystko leczą paracetamolem, a większość brytyjczyków na zapomogach siedzi, bo po co pracować

https://m.youtube.com/watch?v=1zt97gQMvY0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×