Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AŚKA Niedługo Młoda

Wodzirej! POMOCY

Polecane posty

Gość gość
Hej wszystkim, Ja polecam gorąco Dja Grudi grał u mojej siostry na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Organizuje dużo pomysłowych zabaw oraz puszcza bardzo różnorodną muzykę, tak żeby każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Tutaj macie linka do prezentacji: http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Dj-Grudi-Gruda-Sebastian.html Pozdrawiam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę polecić djna, świetny dj wodzirej konfenansjer, był u kuzynki na ślubie w 2013. www.djna.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wodzirej wraz z dj to zyskująca coraz większą popularność opcja na wesela i imprezy. Po pierwsze muzyka zawsze jest dobra (w końcu puszczane są oryginalne utwory), po drugie nad ranem nikt nie będzie marudził że wokalista jest pijany i nie wiadomo co śpiewa, co się ciągle zdarza w zespołach nie dbających o renomę. Oczywiście muzyka na żywo to inna bajka, jednak mając wybór między wodzirejem a kiepskim zespołem zdecydowanie wybrałbym wodzireja. Poniżej zostawiam adres do jednego fajnego artykułu na ten temat http://www.alsegroup.com.pl/czym-kierujemy-sie-wybierajac-wodzireja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodzirej Janus
Na dyskusję trafiłem przypadkowo - pozwólcie, że wtrącę kilka słów: jak chcesz przejechać się samochodem wyścigowym to nie szukasz taksówkarza albo znajomego, który ma samochód tylko szukasz kierowcy wyścigowego - zapewne ma odpowiedni samochód albo inaczej jak chcesz kupić niepowtarzalny ciuch (sukienkę, koszulę, bluzkę) to nie idziesz na bazar/targ po chińskie ubranka tylko do porządnego butiku lub jeszcze inaczej - jak chcesz mieć nietuzinkowe wesele to nie bierzesz pierwszego lepszego dj'a lub jakiś zespół tylko szukasz osoby, która specjalizuje się w prowadzeniu imprez czyli wodzireja. Każdy dj nazywa się wodzirejem bo to pozwala mu "przechylić szalę", każdy zespół powie, że świetnie poprowadzi zabawy. Mówi tak każdy - każdy kto nie widział prawdziwego wodzireja w akcji. Oni po prostu Was okłamują... w Polsce jest około 50 wodzirejów, którym zdecydował się powierzyć prowadzenie własnego wesela, nie żartuję - około 50. Zespołów czy dj'ów znacznie więcej - wnioski wyciągnijcie sami. A wiem co mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aduśka1993
Najlepiej wynająć DJ'a wodzireja :) Myślę, że ktoś z Playdjs będzie idealny, byłam na imprezie gdzie grał DJ Darek i bawiłam się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną zabawę na moim weselu zapewnił wodzirej www.wodzirejtarnow.pl Wodzirej ten dobiera świetną muzykę oraz zapewnia doskonałą zabawę. Wszyscy goście dobrze się bawili na moim weselu. Wodzirej ten działa na terenie całego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ostatnio bardzo spodobała się oferta http://www.twojdzien.com/ . podobno jeśli chodzi o prowadzenie zabaw, nie mają sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×