Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Donosy i doniesienia - gdzie i kiedy???

Polecane posty

Czy można napisać donos do: 1.Urzędu Skarbowego 2.Zusu 3.Mopsu 4.Straży miejskiej 5.Policjii 6.Prokuratury 7.Sądu Oraz donosy do: 8.PIP 9.Urzędy pracy 10.Starostwa 11.Sanepidu Jeśli chodzi o punkt 4,5,6 i 7 nie wiem jaki tutaj mógłby być donos? czy jeśli ktoś np. wsiada do samochodu pod wpływem alkoholu i narkotyków oraz w trakcie zajmowania się dziećmi po zażyciu jakiejś używki to wystarczający powód do tego by to rozpatrywali czy wyrzucą do kosza. I czy np. jeśli ktoś gotuje w domu obiad z nieświeżych produktów(odnosi się do punktu 11) to też wystarczający powód by donieść do sanepidu? Czy jeśli ktoś zatrudnia panią do sprzątania na czarn(odnosi się do punktu 1) to również można wykorzystać tutaj punkty 8,9 i 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kÓrwiszonÓw nie lÓbi
..zgnije cI łiŁa....pipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfytuio
pedale jebany zycze ci tego co ty innym abyś zdychał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzasz??
z tymi donosami i tu i tam?:O p.s.tak wydrukują bo dlaczego mieliby nie? chyba,że na nich też chcesz donieść to mogą robić problemy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo jestem ciekawa tego donosu o obiedzie z nieświeżych !!!:D produktów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjmfdgtserfwd
dzisiaj kazdy donos jest poddawany szczegółowemu badaniu próbkami osmologicznymi pisz sobie tuku ile wlezie ,tylko ze ty predzej zostaniesz zgładzony niz tamta osoba na która piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko miałam 21 lat i
idiotka :D a co do wsiadania po trawce czy alkoholu mozesz sama taką osobę zatrzymac i przetrzymać do przyjazdu policji, nazywa się to zatrzymanie in flagranti :) i każdy obywatel ma do tego prawo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądze że jesteś osobą na którą chce napisać donos. Mnie chodzi np. donos taki jak - lewe zwolnienie lekarskie - (pkt 2) - zatrudnienie osoby na czarno (pkt 1) - oraz o złej relacji w domu, awanturach, bijatykach, alkoholu itp (pkt 3) - a także o prowadzeniu samochodu po pijanemu (pkt 4,5,6,7) wszystkie donosy są na jedną i te samą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SERDECZNIE CIE POZDRAWIAM TUKU
bardzo mnie ciekawi nick ukryta prawda.Prosze moderatora o natychmiastową identyfikacj!!!!!!!!!!!!! inne temty ciekawe są usuwane a co z tym!?????????????przeciez to powinno być zabronione i natychmiast zgłaszane gdziekolwiek !Do cholery Dlaczego nikt nie reaguje SAME DUPKI TU CZY CO?LUDZIE CZY WIECIE ZO ZNACZY DONIEŚĆ na drugiego !???????!?! to jest nieludzkie!!!! TO MOŻE BYC DRAMAT DLA DRUGIEJ OSOBY..?Jesli jest słaba może ...być jeszcze gorzej, jestem załamana tą pieprzoną autorką , oby ...dzwonię w tej cjwili na policję, tak nie można , to trzeba TĘPIĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym tak się zastanawiam czy od napisania na daną osobę doniesienia do mopsu nie jest lepiej napisać list do prokuratury i sądu rodzinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz dowód to takak
nie zatrudniam na czarno!!:D praktykują tylko ci których stać na taki wyczyn :D) faktycznie lewe zwolnienia które załatwiają sobie pracownicy!!!!- i one sa i POWINNY BYĆ IDENTYFIKOWANE PRZEZ ZUS ale nie produkuj tutaj takich tematów !!!!!! to chore !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o co ci chodzi? że ktoś napiszę prawdę? że ktoś jeździ po pijanemu za kierownicą albo ma przemoc, awantury i alkohol w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz dowód to takak
obawiam sie że masz tym problem inaczej powiadomiłabys policje! a nie donosy!! jesli pijany ! ja w swoim zyciu złapałam 3 pijanych i od razu natychmiast zadzwoniłam po polciję! cóz ty kombinujesz wiedz ze te donosy prawdopodobnie na tobie sie odbiją !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MA problem kgfhjk
IDZ NA POLICJĘ I ZGŁOŚ TO!!!! :DD HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na to wiele dowodów. Nagrania na telefonie, dyktafonie. Itp. Nawet myślałam by sama osobiście wstawić się do mopsu i to pokazać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym nie. Zwłaszcza że są to osoby z mojej rodziny....miałabym problemy nie zjedną rodziną a z całą rodzinę. Z rodzeństwami 5 pokoleń jabłeczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDFGHJHCVGBHJKL;
skad wy nabyLIŚCIE te komunistyczne praktyki pisania DONOSÓW!!! CHOLRENI WARIACI , NIE ZDAJESZ SOBIE SPRAWY ŻE MOŻESZ TYM ZABIĆ'' DRUG Ą OSOBĘ!!! PUKNIJ SIE W GŁOWĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby czym zabić??? Jeśli jeździ po pijanemu? Kradnie Zus? Ma pracownika na czarno? Wychowuje swoje dzieci tylko po to by dostać alimenty?(właś. matka wszystko za nią robi). To co? nie nalezy się tej osobie odebranie tego wszystkiego??? Że w dodatku poniewiera ludźmi i czuje się lepsza tylko dlatego że ma pieniądze a inną osobe serce od tego boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najważniejsza w życiu są zasady 1. Prawdomówność 2. Szczerość 3. Dobre serce 4. Uczciwość 5. Oraz niesienie pomocy innym i przez te donosy to ja tylko pomogę wielu ludziom (nawet osobie na którą składam doniesienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ukryta ty to jesteś
trzepnięta a nie ukryta🖐️ nara małpo stara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakin Skywalker
Super. Naprawdę. Typowa polska mentalność. Wszyscy którzy pieją że nie wolno donosić: a jakby np. pracodawca was wy***ał na pieniądze? Założe się że migusiem kopytkowalibyście do inspekcji pracy z donosem na którym ledwo co tusz wysechł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×