Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apropo

Obóz pracy ze Slough za 3.50

Polecane posty

Gość apropo

Jak tam z tym obozem pracy-drukarnią ze Slough gdzie ciapaty płacił Polakom 3.50 za godzinę ? Dalej to istnieje ? Z tego co słyszałem to przenieśli się gdzieś poza Slough. Wierzyć się nie chce, że koleś bezkarnie odstawia takie numery. Zero umów, payslipów, kasa do ręki a nasi durni jeszcze się cieszyli, że boss im daje pracę ;) Właściciel tego obozu musi mieć niezłe wtyki i wie komu dawać w łapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
moja koleżanka pracowała przez dwa miesiące (listopad grudzień 2012) w polskiej restauracji, bez umowy, za 5 funtów na godzinę i jeszcze wiecznie były problemy z płaceniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropo
Czyli nadal to kwitnie. 5 na czarno, do reki to płacili już 4-5 lat temu a tu widać, że szra strefa nadal ma się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FG567567JKLdo poki bedziecie s
do poki bedziecie sie zgadfzac to bedzie szara strefa jak mozna godzic sie!!!!!!!!!1 kazdemu kto taka prrace birze, powinni nie wypacic KASY, MOZE BY SIE NAUCZYLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
jak ludzie nie mają pieniędzy to na wszystko sie zgodzą - mają nie jeść? im chleb droższy - tym człowiek tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzak812
polacy sa tak glupi, ze nie dosc ze w polsce zrobili syf to i robia za granica. nie miejcie pretensji do rzadu tylko do siebie. za chwile to za 1zl bedziecie pracowac wymawiajac sie,ze lepsze to niz nic. tylko do waszych tepych glow nie dociera,ze jak nie bedziecie sie na to zgadzac to nie bedzie takiej jalmuzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
poczekajcie jak jeszcze dobiją Bułgarzy i Rumuni - za 2 funty na godzinę będziecie zapierdzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropo
Jak ktoś sobie pozwoli, to czemu nie. Zawsze pozostają inne kraje do wyboru. Spora część ludzi pracujących w tych obozach to osoby w wieku 50+. Gdzie oni bez języka znajdą pracę ? Ale dziwię się tym młodym, którzy tam robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojiojmio
czyli to prawda, ze polacy sa murzynami europy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropo
Nie wiem czy ten kołchoz dalej istnieje ale coś mi się wydaje, że chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
takich "obozów" istnieje całe mnóstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No za 3.50 zeby ktos zapier*** tego jeszcze nie slyszlam :D no chyba ze na tym forum sie ktos pochwalil :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
ja słyszałam i widziałam na własne oczy - Rumunki wygryzają Polki ze sprzątań w prywatnych domach - biorą 3 4 funty za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my tu mowa o obozach pracy!! A ty wyskakujesz ze sprzataniem laska :D Jasne ze beda taniej pracowac,bo sie im wiecej oplaca.Ale kiedy mowa o fabryce ,gdzie zapierdziela 50 osob za 3.50 to chyba roznica jest cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kazdego, co na czarno pracuje od razu do domu wyslal i na 10 lat zakaz wjazdu zrobil ..... moze by sie nauczyli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze oczywiscie kare wlepil, taka, zeby sie nie pozbierali.... to wtedy inni by sobie to przemysleli .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
21:13 [zgłoś do usunięcia] ginekolog Ja bym kazdego, co na czarno pracuje od razu do domu wyslal i na 10 lat zakaz wjazdu zrobil ..... moze by sie nauczyli .... 21:14 [zgłoś do usunięcia] ginekolog No i jeszcze oczywiscie kare wlepil, taka, zeby sie nie pozbierali.... to wtedy inni by sobie to przemysleli ..... xxxxxxxxxx ale w Polsce nie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
"Ale my tu mowa o obozach pracy!! A ty wyskakujesz ze sprzataniem laska Jasne ze beda taniej pracowac,bo sie im wiecej oplaca.Ale kiedy mowa o fabryce ,gdzie zapierdziela 50 osob za 3.50 to chyba roznica jest cio?" a co to za różnica? ja różnicy nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo nie ma zdnej roznicy w pracy dla firmy a na lewym sprzataniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniucha101 co znaczy "ale w Polsce nie, prawda? " obojetnie gdzie w Europie !!!!! tak sie gospodarke psuje .... a usunac, to najlepiej siebie usun !!!! bo widze, ze nie masz pojecia o czym pisze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
nie chcę usunąć, tylko po prostu skopiowałam wszystko czasami niektórzy ludzie pewne procedery (praca na czarno) tolerują, a nawet pochwalają w kraju, ot i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
"no tak bo nie ma zdnej roznicy w pracy dla firmy a na lewym sprzataniu" na lewych sprzątaniach też pracujesz dla jakiejś firmy - Rumunka, która ledwo co przyjechała i nie zna angielskiego nie znajdzie sobie sama klientów - robi to za nią firma u której ona robi na czarno dla firmy produkującej ludzie pracują na czarno w jednym miejscu, a dla firmy sprzątającej rozrzuceni po całym mieście - czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lewych sprzątaniach też pracujesz dla jakiejś firmy XXX Taka firme to sama sobie mozesz otworzyc CZAISZ?? :D:D I powiedz gdzie te obozy pracy za 3.50 co widzialas?? bo chybanie nazywasz tych rumunek obozem pracy za 3.50!! dla nich to super robota!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
już dobrze osa, masz całkowitą rację, ok teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylko nie zgadzam z okrelseniem obozu pracy i tej rumunki sprztajacej ;) milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
a ja pójdę o krok dalej - bo nie chodzi mi o Rumunki ale o Polki, które przez taką sytuację stracą pracę, a potem, żeby mieć jakiekolwiek pieniądze zgodzą się na te zaniżone warunki nie piszę tego, żeby się z kimkolwiek kłócić - tylko tak mi się nasunęło a propos tych ludzi bez języka, będących na łasce i niełasce nieuczciwych pracodawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukuykyuikiukuk
A ja znam wlasnie Polki ktore tak wykorzystuja dziewczyny z Ukrainy,Slowacji juz tak mniej bo laski sie nie godza na sprzatania za 4.50 W lONDYNIE. Rumunka bedzie szczesliwa jak jej dasz 3 funty za godzine . Wiec wina nie jej tylko tego kto jej placi! Bo przez takich tracimy my i a wiele innych ludzi ktorzy chca zyc na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i robicie
druga Polske, Rumunie itd, niedlugo za miske ryzu bedzieice pracowac i podpisywac tj w Polsce klauzule o zajeciu calego majatku jak cos przez przypadek zepsujecie... Ludzie z duszami niewolnikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze cie,to ja nie wiem co za tuki z tych Polek co ida pracowac za te 3.50! Nie wiem gdzie ty mieszkasz ze takie jaja macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×