Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apropo

Obóz pracy ze Slough za 3.50

Polecane posty

Gość fsssssssssss
a co? pracujesz tam, ze tak portkami trzęsiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdggfhfghgfhh
:D wiesz ambicje by minie pozwolily tak sie ponizac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
ach! ambicja! zalewajki się na niej nie ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdggfhfghgfhh
chyba cie cos boli w tym wszystkim :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
raczej ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
gfdggfhfghgfhh wiec bierz telefon i zglaszaj skoro ci tak to przeszakdza!!!!!!!!!!! wyzej podali nawet linka xxxxxxxxxx przecież to twoje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............12345678
M A S A K R A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdggfhfghgfhh
Mi to lata kolo tylka, niechcemi sie wierzyc daja sie tak i za taka kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssacarema
pracowalam tam w 2003 roku przez okres wakacyjny. Dlaczego? Poniewaz byla to pierwsza praca jaka sie ukazala w tamtym czasie. Pamietam biale transity przepelnione ludzmi, prace na langley, slough gdzie urzedowal niejaki Rizw o pseudonimie nadanym przez polakow ''wujek'', northampton gdzie najczesciej przebywal Khan. Z perspektywu czasu 10 lat, przeprowadzki ze slough (cale szczescie) oraz zmianie pracy gdzie potrafilam sie rozwinac musze stwierdzic , ze ludzie nadal pracujacy tam powinni otworzyc oczy i szukac nowych perspektyw. Jezeli ktokolwiek mialby kontakt do pana knana, rizwa czy chociazby adres do drukarni, z checia zrobie inwestygacje i zadzwonie do odpowiednich wladz aby zglosic ten tak zwany ''oboz pracy''. Pomozcie i podajcie dane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tam pracowalem przez krotki okres i mowiac wprost to nie do wiary, ze takie miejsca nadal istnieja. Stary Khan zmarl kilka lat temu, ''interes'' przejal jego syn. Nadal mieszkam w Slough i widuje tych ludzi, ktorzy tam pracuja. Niektorzy tkwia tak w tym marazmie juz dobrych kilka lat, moze odkladaja na cos w Polsce, tylko z czego ? Przeciez z tego co oni tam placili i pewnie nadal placa nie da sie normalnie wyzyc. Na szczescie mam teraz normalna prace w Londynie ale czasami gdy mam na rano do pracy, to spotykam te osoby stojace w punktach zbiorki i czekajace na vana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssacarema
no coz.. Nie jestem zaskoczna wiadomoscia o smierci starego Khana, jako ze mial juz swoje lata. I chyba nawet pamietam jego syna jezdzil niebieskim bmw. A wiesz/masz lub mozesz zalatwic kontakt do rizwa lub kogokolwiek kto tam przyjmuje?? Albo kogos kto tam pracuje?? Undercover investigation musi sie oprzec na zatrudnieniu. Potrzebuje jakikolwiek kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z checia zrobie inwestygacje i zadzwonie do odpowiednich wladz aby zglosic ten tak zwany ''oboz pracy''. Pomozcie i podajcie dane.. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx nikt ci nic nie poda - bo każdy boi się o robotę! zgłosisz, zamkną, a gdzie ci ludzie pójdą do pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssacarema
zrobie im wszystkim przysluge. Poza tym zamkniecie tego miejsca byloby najlepsza rzecza, ktora by sie im przytrafila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przysługę??? a gdzie pójdą do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssacarema
To bardzo proste i logiczne, ludzie beda zmuszeni isc do innej pracy, i kazda ''inna'' praca bedzie 100 razy lepsza od tej, w ktorej sa teraz... A z odrabina checi praca sie zawsze znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaconsfield 3 50
Witam. Mówicie o tym obozie pracy. On nadal istnieje. Tylko teraz sa w Beaconsfield i Marlow. Pracuje tam. Płaci tak samo jak płacił bez zmian "3.50F na h/dniówki wychodzi 35f. Daje też kary, jak nie przyjdzie sie do pracy na następny dzień to nie idziesz przez nastepny tyg i potrąca ze zarobionych dniówek. Całą dniówkę czyli 35f. Chciałbym dowiedzieć się gdzie mógłbym go załatwić. Prosze o wszelkie informacje na ten temat. Dziękuje Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliams
Witam. Znalazłam to forum bo właśnie szukam informacji o tej drukarni. Proszę o jak najwięcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Beaconsfield 3 50 Chłopie szukaj normalnej roboty, dobrze ci radzę. Tyle to oni płacili 5 lat temu jak tam robiłem przez 2 miesiące bo była zima i wszędzie krucho z robotą. Kurwa 5 lat i nadal te same niewolnicze stawki a teraz widzę że jeszcze doszły kary no niezłe jaja, tego nie było za moich czasów ale może dlatego że wtedy jeszcze żył stary Khan. Nie wygrasz z nim, to jest jedna wielka ciapacka mafia i dopóki ma chętnych do roboty na takich warunkach dopóty interes się kręci. Szczęśliwie wyniosłem się z tamtego regionu, bo Slough i okolice to straszny syf, sami szmatogłowi na ulicach jak w jakimś Hindusopakistanie, w biały dzień strach chodzić po ulicach a jak się szerzy złodziejstwo i dilerka. Oni opanowali urzędy, opanowali handel, rynek nieruchomości tak samo. Ceny chałup wysokie bo blisko Londynu i ludzie robią za ten psi grosz u ciapatego i cisną się na pokojach. Dobrze radzę, uciekać stamtąd w inne rejony gdzie są biali ludzie i nie marnować swojego życia wśród tych smrodów i dzikusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×