Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola3

SEKS bezzobowiazan.

Polecane posty

Gość pola3

uprawiam go ale mi sie podoba ten facet. Jak mu to powiedziec? A moze odpuscic sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola3
kilka razy odmowilam mówiac ze to co robimy zle na mnie wplywa. Niby zrozumial ale po 2 tyg znowu namawia mnie na spotkania :/nie umiem mu odmowic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kiedys taka sytuacje , kochalam sie z dobrym kumplem przez jakis czas trwalo to rok dwa i pol kochalismy sie uprawialismy sex az pomalu zaczelo sie to przeradzac w jakies uczucie , zawsze sa te chwile lezenia na lozku przed sexem i po sexie zawsze jest ta jakas intymnosc zamienienie zdan , nie jest to tylko sex dziendobry dowidzenia. i takim sposobem zasze jedna osoba bardziej zaczyna cos czuc . w moim przypadku obydwoje sie w sobie zakochalismy , pozniej bylismy razem nawet rok . ale niestety odleglosc nas rozdzieliła gdyz on musial wyjechac . wiec sex bez zobowiazan niewiem czy do konca istnieje , zawsze jedna z osob zacznie cos mocniej czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola3
no i padlo na mnie :( to tez juz trawa u mnie 2 lata. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze widujemy sie sluzbowo 2 razy w tygodniu dlatego jert mi jeszcze trudniej:( dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×