Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta 30

czy zakocham się jeszcze raz po 30-tce?

Polecane posty

Gość kobieta 30

Witam, jestem po 8 letnim zwiazku z bardzo burzliwym rozstaniem na koniec. Czy mozna sie zakochac na nowo po 30? Są na to szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl*
Mam nadzieję, ze tak bo jestem w podobnej sytuacji, myślę, że nie wszystko stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 30
ja sie obawiam troche bo z wiekiem wiadomo mamy wieksze wymagania, stracilam cala mlodosc na swoj toksyczny zwiazek ale mam nadzieje ze jeszcze bede szczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solimoes
wątpię chyba że bardzo wierzysz w siebie i top rozstanie nie wpłynęło na Twoją samoocenę, na moją wpłyneło już dobiegam 40, 10 lat sama po rozstaniu w wieku 30 lat..stracone nejpiekniejsze lata życia :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjkgjh
ja mysle, ze po 30tce to juz nie ma milosci tylko związki oparte na d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgikla9
zawsze jest czas na zakochanie się, wiek nie ma znaczenia , nie myślcie tak ze juz nigdy was to nie spotka, jedno co wazne to musicie pozbyć się ze swojego umyslu negatywnych wspomnien ktore was blokują, nie obwiniac siebie o to co sie stało, nie wpadac w depresje bo tak najprosciej ale to jest wyjscie najgorsze a trzeba uwierzyć w siebie i w to ze jestescie silne, piękne i przed wami jeszcze piękne uczucie i spotkanie kogos kto pokocha was i wy pokochacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No pewnie
Pewnie ze tak, i znam wiele takich osób które te druga polowe znalazły właśnie po 30tce. Nowy start, młoda jesteś. Życzę dużo pogody ducha i szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicoprocznadziei
Po 30-tce pozostaje juz tylko nadzieja, bo wiara z kazdym rokiem zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tataaaaaaaaa
No pewnie- tak znalazly ale chyba drugą połowę łóżka, jak sobie keidyś zażartował pewien wróżbita na antenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.................
Jestem w tej samej sytuacji,tez chcialbym spotkac kobiete z ktora polaczy mnie milosc a nie jakis suchy uklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem pytania. Jaka to różnica w jakim jesteś wieku, ludzie zakochują się w każdym wieku i układają sobie życie. Wystarczy otworzyć się na ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprana na max
Byłam po 30-tce jak zakonczyłam swoj wieloletni zwiazek. Związek wolny, bez dzieci, bez ślubu, a nawet bez wspolnego mieszkania. Miałam tez takie obawy jak ty i wyobraz sobie ze po miesiącu po zerwaniu poznałam mojego obecnego faceta na portalu randkowym. Byłam na wielu randkach myslalam ze pozostały juz tylko jakies odpady nuklearne ale na szczescie wreszcie trafiłam na mojego:-) Na pewno jest trudniej w naszym wieku ale zakochać się mozna zawsze. Ja czuję sie obecnei jakbym miała 15 lat i tego tez tobie zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossss
chyba nie ma sznas na nic:( jest tyle lpeszych kobiet do wyboru ze moge sobie darowac juz na starcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerwazenku
Jestem pewny, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×