Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rthygtwhy4tg

2 urodziny dziecka ,jakie przekaski dla dorosłych?

Polecane posty

Gość rthygtwhy4tg

i co na ,,danie główne,, ? Od razu zaznaczę ,że nie chodzi mi o przekąski do wódeczki,bo alkoholu nie będzie. Chodzi raczej o coś smacznego. Właśnie przeglądam internet w poszukiwaniu czegoś dobrego ale jeszcze nic nie trafiłam ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakiewki z ciasta francuskiego
i kurczaka z serem żółtym do tego sos czosnkowy lub nie jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam tak
bigos cyganski salatka warzywna saltaka gyros golabki sszlyki wedlina sery tort kawa zimne napoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Może to samo co na pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthygtwhy4tg
Problem w tym ze teraz są okoliczności inne i nie może ,,być to samo,, :) Sałatka gyros? chyba wszyscy ja lubią :D i fajny pomysł ale co jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w maju mam 2-ie urodziny córki, ale przystawki nie będzie, tylko zupa, drugie i na słodko. Na obiad planujemy rosół (lub pomidorową), bitki wołowe w sosie cebulowym oraz pieczone pałki z kurczaka z papryką. Do tego pewnie ziemniaki i jakieś surówki, może na ciepło buraczki. Obiad nie jest wykwintny, ale przynajmniej wszyscy (czyt. szczególnie dzieci) zjedzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś ciepłego strogono, może galareta na zimno jakaś sałatka, ciasto i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peelinguj nogi
a ja stwierdziłam, ze imprezy nie robię. zabiorę syna na cały dzień do jakiegoś parku rozrywki lub do aquaparku, wybawi się, wyszaleje. na impreze wydam 3 razy tyle kasy, a połowa gości i tak nie przyjdzie. ew dla tych, którzy wiem ze będą na 100% zrobię grilla. a jak będą chcieli dać prezenty, czego nie wymagam, to i tak przyjdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×