Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcina

Pytanie do pań 30+

Polecane posty

Gość Marcina

Jestem młodym, wysportowanym, pełnym wigoru i zapału chłopakiem z Warszawy. Od pewnego czasu bardzo zaczęły pociągać mnie kobiety w kwiecie wieku.Niesamowicie mocno zapragnąłem poznać je bardziej i sprawiać im przyjemność( w każdej postaci, nie myślę tu tylko o zbliżeniach )Przeglądałem fora, zawierałem nowe znajomości, jednak wszystko to nic nie dało. W internecie jest pełno stron typu sponsorki, na których ogłaszają się kobiety. Nie chodzi mi o sam fakt sponsorowania, ale tego, że kobiety 30+ mają swoje potrzeby, fantazje i są chętne do ich realizacji. Czy to prawda? Na forach tego typu pełno jest napaleńców, którzy pragną zabawić się przez jedną noc i "zaliczyć" kolejną panienkę. Może przez to kobiety nie chcą się dzielić swoimi potrzebami ze światem. Do sedna - szukam kobiety, z którą mógłbym porozmawiać o tych aspektach, dowiedzieć się czegoś, a może i czegoś nauczyć. Nie wykluczam ewentualnych spotkań, jednak zaznaczam, że nie myślę o spotkaniach jednorazowych. Poważne panie proszę o kontakt marcin.a.20@wp.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agonia 36
no coz co kraj to obyczaj w polsce 30+ to kobieta w kwiecie wieku , tam gdzie ja mieszkam to w kwiecie wieku sa 50+ a te 30+ to mlode kobiety ktore dopiero sie rozkrecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 53 lata
i chętnie Cię poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvfcedxs
ja pierdole mam 30 i jestem w kwiecie wieku...........mmoze kurwa w wieku srednim, co za typ, chyba masz 16 lat prawiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 36 ,,,,
Mam 36, czy w kwiecie wieku,hmm ja to już na emeryture czekam.Wez się za jakieś w swoim wieku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcina
Przez "kwiat wieku" uważam wiek, w którym kobieta czuje się najlepiej, czy wiek 30-40 lat nie jest takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka81
Zaczęłam kilka dni temu 33 rok życia:0seksualnie na pewno jestem dojrzalsza niż kilkanaście lat temu.FAntazje??/hmmmmmmm no czasem zakrawają o perwersje:)ale myślę że raczej dla obu stron przyjemne:)z wiekiem rośnie mi apetyt na seks całe szczęście nie ubywa:):)teraz w łóżku kocham fiksować a kiedyś taki spokojny seks bez więszych uniesień....na pewno od 30 czy 40-tki się dużo nauczysz,ale zastanów się czy chcesz się uczyć??/Czy szukasz związku???CZy potrafisz oddzielić emocje od seksu bo potem mogą być tylko łzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurukurukukuku
a co? potrzebna ci starsza siostrzyczka, żeby podpowiadała jak zrywać młode laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcina
Nie :) Kobiety mają swoje potrzeby i upodobania. Tyle ile kobiet, tyle gustów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
taaaaaaaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×