Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klucha170

Pomocy...

Polecane posty

Hej... Wiem, że było już kilka takich tematów, ale potrzebuję rady... Ważę 92 kg przy wzroście 170 cm, mam 22 lata... Staram się jeść tylko śniadanie z kawą i obiad. nie jadam kolacji. Do obiadu też piję kawę. Walczę z podjadaniem... Poradźcie mi jakieś fajne ćwiczenia na brzuch. Chciałabym aby efekty były widoczne już po miesiącu... Mam wesele w lipcu więc motywacja jest... Poza tym nie chcę żeby mój mąż się mnie wstydził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem niższa i wagę wyjściową miałam większą:) polecam ćwiczenia a6w na brzuch ewentualnie abs 8 minut :) skoro ja przechodzę to każdy da radę:) ja po 6 tygodniach mam 13 cm w talii mniej, do tego ja bym na kolację jadła białko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pływam codziennie w basenie
Ja też walczyłam z podjadaniem , ja zaczęłam jeść jablka. Tararara ma rację z tymi ćwiczeniami , do tego możesz sobie to w domu ćwiczyć o każdej porze i zero kasy wydawania.pamietaj o systematyczności.powodzenia.nie jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość param pam
Nie rezygnuj z posilkow! Jedz 4-5 razy dziennie, ale zdrowo. Sniadanie obowiazkowo, pobudzi metabolizm. a6w to fajne cwiczenia, ale sa one nastawione glownie na "rzezbienie" miesni, a ty bys chciala spalic jak najwiecej tkanki tluszczowej. Ja mialam b.duza nadwage i pomogly mi te cwiczenia http://www.fit.pl/filmy/cwiczenia_dla_ciebie/w_domu/cwiczenia_na_plaski_brzuch,552.html efekty czulam juz po pierwszym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikonowy cyc
autorko pierwsza sprawa za mało posiłków. Jeśli jemy rzadko nasz metabolizm spowalnia i jedzonko sobie odkłada żeby przetrwać w trakcie głodu (u ciebie od obiadu aż do śniadania kolejnego dnia), jedz 4-5 posiłków w regularnych odstępach. śniadanie do godziny po przebudzeniu i może być syte- ma dać energię na cały poranek kiedy jesteśmy najbardziej aktywni, tu dobrze sprawdzają się węglowodany złożone czyli ciemne pieczywo, otręby, płatki owsiane z czym tylko ci się chce, pamiętaj o warzywach np szklanka soku drugie śniadanie ma pozwolić dotrwać do obiadu przy czym podtrzymać metabolizm tu się świetnie sprawdzają owoce- ogólnie coś lżejszego. obiad- tu praktycznie samowolka jedz węgle, białka i zdrowe tłuszcze, posiłek będzie całkowicie zbilansowany, pamiętaj żeby większość posiłku stanowiły surówki potem mięso, ryba, jaja czyli białko na koniec trochę węgli żebyś nie traciła energii. podwieczorek- tu się sprawdzą warzywa, ewentualnie owoc ale nie za dużo bo nie potrzebne ci węgle proste kiedy dzień się już kończy, dobre są też wszelkiego rodzaju orzechy,posiłek skromny ale nadal podtrzymuje metabolizm. kolacja- najlepiej białkowa; białka trawią się dłużej więc nie będą doprowadzać do ataku głodu w nocy, odżywią mięśnie po całym dniu. to tyle co do jedzenia. jeśli chodzi o ćwiczenie to żeby palić tłuszcz potrzebne są treningi kardio czyli wszystko to co zmusza nas do stałego wysiłku przez 30-60 minut np bieganie, taniec, rower czy jakiś aerobik, starać się zachować odpowiednie tętno; żeby wyrobić mięśnie- ćwiczenia siłowe- tu wspomniana 6 weidera, wszelkie brzuszki, ćwiczenia z ciężarkami. pracowanie nad mięśniami jest równie ważne ponieważ to nasze mięśnie spalają tłuszcz im więcej mięśni tym mniej tłuszczu. mam nadzieję że pomogłam;) życzę powodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×