Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ashantix3

Dzwonienie na polski numer za granicą

Polecane posty

Jak to jest z tym dzwonieniem? Jeśli mój mąż jest teraz za granicą i ma włączony polski numer, to czy będzie mi brało z konta normalnie tak, jak w Polsce, czy inaczej? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
Będziesz płaciła jak w Polsce ,tylko niestety Twój maz tez będzie musiał płacić za odebrane połączenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe drogi
Ty płacisz normalnie skoro dzwonisz na polski numer, za to on płaci za odebraną rozmowę za granicą a wiadomości odbiera za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roamingczynieroaming
Ja się niestety nacięłam na oszustów, ale pomógł mi prawnik. Skorzystałam z usług radcy prawnego z Warszawy, Piotra Turowicza. www.piotrturowicz.pl . POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jezeli mam telefon na abonament tez płace normalnie jak dzwonie do niego na polski numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbije temat. Jak obecnie wyglada koszt połączenia z Polski do Niemiec, na polski numer. Mam w abonamencie bezlik rozmów, nie płacę za połączenia poza abonamentem, czy mogę bez dodatkowych kosztów dzwonić do Niemiec? Czy tamta osoba coś zapłaci za odebranie połączenia? Proszę o wiarygodne odpowiedzi, to bardzo ważne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 1.11.2018 o 14:08, Gość gość napisał:

Podbije temat. Jak obecnie wyglada koszt połączenia z Polski do Niemiec, na polski numer. Mam w abonamencie bezlik rozmów, nie płacę za połączenia poza abonamentem, czy mogę bez dodatkowych kosztów dzwonić do Niemiec? Czy tamta osoba coś zapłaci za odebranie połączenia? Proszę o wiarygodne odpowiedzi, to bardzo ważne dla mnie.

Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×