Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MmMkk44

Jak Wam się podoba suknia ślubna Anny Czartoryskiej?

Polecane posty

Gość katabraaaaai
normalna, dupy nie urywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka Ani to Pronovias model Petunia 2013 i raczej nie kosztowała 20 tys. zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Prosto i z klasą, a nie naczepiane falbanek, kokardek i czort wie czego jeszcze. Jak dla mnie tak jak na arystokratkę przystało:) Chcę wyglądać podobnie. Trochę szkoda, że całej suknii nie widac bo to ona jest ozdobą a nie żakiet, ale taka była niestety pogoda. A co do sukni to wydaje mi się, że jest mega podobna do Denii La Sposy:) Może nawet to ona, a jeśli tak to więcej niz 6 tys nie wydała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny lutyyyyy
annielica to ze ktos ma suknie z falbankami nie oznacza ze nie ma w sobie klasy. kazdy ma inny gust i co innego mu pasuje wiec po co takie durne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoszkaBroszka
Klasa charakteryzuje się tym, że wyglądasz ładnie w prostych i klasycznych strojach, a nie w pstrokaciźnie. Ja miałam suknię podobną do niej, bez udziwnień, gdzie tak na prawdę elementem dodającym finezji był welon do ziemi, obszyty koronką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Zimny lutyyy - ty mnie chyba nie zrozumiałeś, to że ktoś zakłada ładną hiszpańską suknię to nie oznacza, że nie ma klasy bo są na niej falbany. Chodzi o to, żeby we wszystkim trzeba mieć umiar, mi chodziło o styl "zakompleksionego kopciuszka", który myśli, że im więcej błyskotek i cudności tym ładniej, a w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się bardzo podoba
suknia bardzo ładna, pasuje do urody Pani Ani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka piękna, tylko żakiet psuje wszystko :/ w ogóle nie pasuje jak dla mnie, za długi, zbyt biały do tej kremowej sukienki... Ale kieca bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×