Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czrodziejka z planety małp

Skąd wziąć tanie deski????

Polecane posty

Gość karollo40
Też pamiętam że się nad tym zastanawialiśmy, a żona uparła się na drewnianą podłogę. Porównaliśmy ceny w okolicy i stwierdziliśmy że najtaniej będzie bezpośrednio z tartaku. Kupowaliśmy z Des-Hause. Zdecydowanie polecam www.tartak-domanice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millena88

Swego czasu, jak robiliśmy taras z drewna, to pamiętam że mąż szukał tartaku w okolicy. Sprawdzaliśmy ceny i rzeczywiście z tartaku wychodziło to najkorzystniej. My osobiście braliśmy z tartaku Des-Hause www.tartak-domanice.pl. Sporo zaoszczędziliśmy a drewno było baardzo dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek44

Ja deski zamawiałem z tartaku www.tartakjejkowice.pl. Posiadają w ofercie m.in. drewno konstrukcyjne, deski szalunkowe, czołowe i elewacyjne. Mają także dobre ceny i profesjonalną obsługę klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sieci znajdzie się sporo porad w tym zakresie. Nie mam co do tego wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone surowce drzewne można dostać u http://www.slawland.com.pl. Ta szczecińska firma zajmuje się pozyskiwaniem surowca drzewnego, produkcją wyrobów tartacznych, a także obrotem materiałami drewnopochodnymi. Do wykonywanych usług podchodzą z pasją, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rummyk

Też wychodzę z założenia, że jak kupować deski to tylko z tartaku. Jak tartak to tylko www.tartak-domanice.pl . W salonie mamy podłogę drewnianą i w deski zaopatrywaliśmy się właśnie u nich. Odrobina konserwacji i służą nam już 4 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×