Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiniMo

Potrzebuje rady!chce zajsc w ciaze! Biore luteine,po antykoncepcji.

Polecane posty

Gość MiniMo

Drogie kobietki, prosze Was o jakas rade, przeszperalam juz chyba wszytskie stronki na temat luteiny i staran o dzidzie. Powiem wam conieco o sobie... Odkad przestalam brac tabletki anty, (po poltora roku ) nie dostalam ani jednej naturalnej miesiaczki, raz dostalam tabletki od lekarza(nie pamietam nazwy) a za drugim razem dostalam Luteine 50 (2 razy dziennie,pod jezyk). Ciekawi mnie, a nawet bardzo czy sa szanse na poczecie w takim przypadku. USG oraz cytologia w normie. Okres dostalam dzis, po 2 dniach brania luteiny, nastepne tabletki mam brac od 16 do 25 dnia cyklu. Moje pytanie brzmi: kiedy mam zaczac starac sie o dziecko? w sensie..kiedy sa szanse na zaplodnienie, nie znam juz swoich cyklow, nie wiem tez kiedy mam owulacje. Ta miesiacza jest dla mnie (chodz wywolana) jakas nadzieja... Prosze o jakies rady, moze ktoras z was byla w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze możesz tą
luteina jest takim lekiem że jak nie dostałaś @ z powodu ciąży to Ci tą ciążę podtrzyma. a jeśli z innych to Ci miesiączkę wywoła. łykaj kwas foliowy i próbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiniMo
tak,tak... dostalam luteine,poniewaz od 9 miesiecy nie mialam miesiaczki, jestem tylko bardzo zaciekawiona czy po tym krwawieniu ktore mam teraz moge zajsc w ciaze, bardzo chcemy miec dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimkaaaa
Oczywiście że możesz. Mi akurat się udało w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty, a brałam ponad 4 lata. Więc też tak jakby nie miałam okresu tylko krwawienie, w tej 7- dniowej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×