Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinicia

szampon i odzywka TONY&GUY

Polecane posty

Gość karolinicia

witam serdecznie. kiedys ciotka z UK zostawila male buteleczki tego specyfiku o nieziemskim zapachu i na moje wlosy dzialaly cuda! no ale jak to Polska-tu tego nie bylo. 2miesiace temu pojawil sie w Rossmanie-niestety zupelnie inny zapach i inna seria a zestaw (szampon+odzywka) w cenie 80zl! w promocji 60zl. uzywam i jestem rozczarowana. szybko wlosy robia mi sie tluste a i efektu jak po tych z UK nie widac :/ napewno znalazlabym lepszy szampon za taka cene. mam nadzieje, ze ktos sie wypowie na temat tego szamponu-bo raczej sie zawiodlam :/ a jak to u Was, lubicie, uzywacie? nie chodzi mi o roznice miedzy UK a PL a raczej o Wasze opinie o tej firmie i ich specyfikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsiara
Ostatnio miałam ten szampon i odżywkę w wersji do włosów zniszczonych. I szczerze mówiąc, nie byłam zachwycona. Zużyłam, bo zużyłam, nie mogłam się doczekac, kiedy się skończy. Nie robił z włosami nic, zero nawilżenia, jakiegoś wygładzenia. Mam ogólnie zdrowe włosy, ale trochę suche i potrzebuję czegos nawilżajacego, te kosmetyki się nie sprawdziły niestety. Bubel okropny ten Toni&Guy. I taki drogi w dodatku. Aha, koszmarne opakowania - nie mozna wydobyć z nich produktu! Zalety to: owocowy zapach, dosyć sztuczny niestety i wydajność - mam włosy bardzo długie sięgajace za pas, a produkty wystarczyły na miesiąc codziennego stosowania. NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i wy znaczy my :)
a właśnie że może być róznica JAKOŚCIOWA , na rynek polski poszło badziewie ! słuchajcie 3 dni temu wróciłam z wiednia gdzie piłam złotą lavazze mieloną , skuszona kupiłam ją sobie w polsce , jak smakowała ? a no tak jak działa polska wersja kosmetyków do włosów autorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i wy znaczy my :)
a odnośnie włosów to extra jest czarny gliss kur ! plus odżywka , ceny około 10/12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mm
czarny gliss kur? szczerze-jeszcze nie probowalam. probuje zapuscic wlosy (narazie do polowy pasa sa). kiedys uzywalam gliss kura ale rozowego, no i elseve l'oreala. teraz jak skonczy mi sie to T&G chcialam sie przerzucic na pantene-przemyslajac sprawe za te 60zl to ja kupie i szampon i odzywke i jakas maske do wlosow i cos pewnie jeszcze. zestaw T&G kupilam jakies 2miesiace temu-stosuje co 2-3dni ale wlosy szybko mi sie teraz przetluszczaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicyty
Dziewczyno, poczytaj o właściwej pielęgnacji włosów (choćby na blogu Anwen czy na Wizażu) i przestań pakować na głowę te silikony! Dobre odżywki i szampony to wcale nie te reklamowane, a te z dolnych półek za grosze (np. odżywka Gloria, szampon dziecięcy Babydream, szampon Mypa aloesowy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×