Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marietta 123

Chorwacja-gdzie

Polecane posty

Gość marietta 123

Hej. Gdzie w Chorwacji warto się zatrzymać? Konkretnie chodzi mi o region/miasto. Żeby było można odpocząć i blisko żeby coś pozwiedzać. Jak z temperaturami latem? Wakacje z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sensie że
Latem jest gorąco, dlatego nie polecam Dubrownika, bo choć jest piekny, jest też ciasny i zatłoczony ponad miarę latem. Polecić mogę jednak w zasadzie każde mniejsze miasto, w jego okolicy. Fajny jest Split- piękne stare miasto, nabrzeże, sporo dobrych knajp i za wzgórzem (zapomniałam nazwy, coś z Marią) jest fajna mała piaszczysta (co w chorwacji nie jest częste) plaża z dwoma ładnymi knajpkami. I z Dubrownika, i ze Splitu można popłynąć na okoliczne wyspy- fajna atrakcja. Jeśli będziecie tam autem polecam jeziora Plitwickie -bajeczne krajobrazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, również wybieram się do Chorwacji proszę o wskazówki, porady. Jadę w okolicę Puli do Rabac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadacz
Mnie się podobało w miejscowości Supetar na wyspie Brać. Pod warunkiem, że szuka się spokojnego miasteczka, a nie hałaśliwego kurortu. Fajne piesze spacery można było robic do okolicznych miejscowości. W Supetar są też lokalne biura podróży, organizujące wycieczki np. na Jeziora Plitwickie albo do rezerwatu Krka, do Dubrownika i w inne fajne miejsca. A do Splitu można dopłynąć promem i pozwiedzać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam brele, piekna.plaza, spokojnie.dla.rodzin.z.dziecmi, ale.rozne.rzeczy sa.nad.plaza. 2 km dalej jest baska voda wieksze.rozrywkowe miasto. Polecam.naprawde.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×