Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie_jest_wygnaniem

Kobieta, która chodzi w spodniach jest obrzydliwa

Polecane posty

Gość życie_jest_wygnaniem

Kobietom nie wolno chodzić w spodniach, a jedynie w spódnicach i sukienkach. Każda kobieta, która chodzi w spodniach - grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna65lat
ja chodzę w spódnicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniespodnie
faceci,którzy chodzą z torebkami i w spodniach-jajogniotach też są. 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaaa1985
Wiem, dlatego ja nie chodzę w spodniach, bo to takie niekobiece. Autor ma rację. Dziwię się, że tyle dziewcząt uległo złej modzie, która zabija w nich ducha kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 454343453
buahahaha co za debila teza :D Mnie jaraja laski tylko w obcisłych rurkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian w sukience w kółka
A dlaczego faceci nie moga chodzić w sukienkach mjak kobiety chodzą w spodniach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvvelina
Kobieta chodząca w obcisłych spodniach skłania mężczyzn do grzechu. Taka kobieta staje się odpowiedzialna za grzech cudzy. A jak wiadomo, grzechy cudze są najtrudniejsze do odpokutowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloriozasSSss
Grzech cudzy :D Marian debilu ,faceci nie chodzą w sukienkach bo wyglądaliby jak idioci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudia_87
Mam jedną parę spodni i wiele ładnych sukienek i spódnic na różne okazje. Spodnie zakładam właściwie sporadycznie i zawsze mam wrażenie, że w spodniach tracę element kobiecość. Dlatego często wracam do tego, co kobiece, czyli do spódnic i sukienek. Podzielam zdanie autora i chyba odstawię te spodnie do lamusa, lub mówiąc niepoważanie dam je bratu. Spodnie jednak szpecą wygląd kobiety i chyba każdy jest skłonny się ze mną zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję wam, że to czy czujecie się kobieco zależy od tego czy macie spodnie, czy kieckę. Ja czuję się kobieco nawet w dresie i za dużej bluzie narzeczonego, bo kobiecość to coś więcej niż spódnica i długie włosy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjopean
Jednak kobiecość zawsze do czegoś zobowiązuje i nie zatrzymuje się jedynie w sferze umysłu, ale sięga dalej do materii, do sposobu bycia i sposobu ubierania się. Dlatego kobieta, która chodzi chętnie w spodniach, zawsze odejmuje sobie coś z kobiecej natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzbanek
gloriozasSSss odpowiedzialność za grzechy cudze istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większej głupoty nie czytałam, jak ta, że kobieta chodząca w obcisłych spodniach prowokuje faceta do grzechu. A taka co chodzi w miniówce, to nie prowokuje ? A czy pomyślał ktoś, że niektóre kobiety chodzą w spodniach dlatego aby ukryć mankamenty nóg ? Np. grube nogi, krzywe, albo z żylakami, czy innym niedoskonałościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ma ladne nogi i jest sczupła to powinna chodzic tylko w spodniach i to obcislych i najlepiej skórzanych/ skoropodobnych https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Ffabrykajeansow.pl%2Fpublic%2Fupload%2Fcatalog%2Fproduct%2F101%2Fminigallery%2Foriginal_1409506343damskie_spodnie_eko_skorzane_rurki_polysk_dm9525q_4.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fintrowertyzm.pl%2Fviewtopic.php%3Ft%3D1826&docid=kOkwTMP5r0nNFM&tbnid=Rl5ESY6VM1--3M%3A&vet=10ahUKEwjSxu_nzIfbAhWLXSwKHd6GBUkQMwhXKBkwGQ..i&w=663&h=1560&bih=943&biw=1920&q=sk%C3%B3rzane%20rurki&ved=0ahUKEwjSxu_nzIfbAhWLXSwKHd6GBUkQMwhXKBkwGQ&iact=mrc&uact=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.04.2013 o 23:22, Gość życie_jest_wygnaniem napisał:

Kobietom nie wolno chodzić w spodniach, a jedynie w spódnicach i ...enkach. Każda kobieta, która chodzi w spodniach - grzeszy.

Obrzydliwy to jest taki pogląd, niech każdy chodzi ubrany jak chce.Ja najczęściej w spódniczkach, ulubione spodnie to ogrodniczki skórzane lub jeansowe. Prawdę ktoś napisał, że nie raz stara się ukryć mankamenty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×