Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inniejsza

ćwiczenia na brzuch a ból odcinka lędźwiowego

Polecane posty

Hej ! Przy ćwiczeniach na brzuch - dłuższych lub cięższych odczuwam silny ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale denerwuję się, że skupiam się na bólu, nie na ćwiczeniach :/ Czy któraś z was miała lub ma podobny problem i wie jak sobie z nim poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch wystaje
ja tez odczuwam ze ciwczenia na brzuch obciazaja mi kregoslup - ale wyzej niz w odcinku ledzwiowym Co prawda nie cwicze na silowni, ale co drugi dzien jestem na fitenssie. Podczas poszczegolnych ciwczen czy rozgrzewki nie zwracam uwage na brzuch - poza czywiscie cwiczeniami samych miesni brzucha Co u was na zajeciach sportowych mowi prowadzacy o miesniach brzucha - moze powinny faktycznie byc w ciagym na pieciu jak napisane w tym artykule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwendda
Jak ja zaczęłam chodzić na siłownię to pierwszą rzeczą, na którą zwrócił mi uwagę trener, i którą wałkował aż się zrobiło automatyzmem, było właśnie spinanie brzucha, trzymanie prostego kręgosłupa i ściąganie łopatek podczas ćwiczeń. I to rzeczywiście działa, brzucha praktycznie nie ćwiczę, a z flaczka stał się fajny, płaski, z lekko zaznaczonymi mięśniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×