Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość emgie00

ciaza czy problemy z nerkami?

Polecane posty

Gość emgie00

witam. od 8 dni spoznia mi sie miesiaczka. wczesniej mialam regularne 28-29dniowe cykle. a od kilku miesiecy mam je 30-35dniowe. strasznie bola mnie jajniki. az narywaja. czasem tak jakby ktos wbijal.mi w nie szpilki. oprocz tego moje piersi sa nabrzmiale i sutki sa bardziej wrazliwe i zaczerwienione. 3 tygodnie temu mialam krwawy sluz przez 2 dni po czym to zniklo... niestety to samo pojawilo sie po kilku dniach znowu. i tez trwalo krotko... myslalam ze.to przed okresem, ale go nie dostalam :( dzis zauwazylam tez ze moj mocz jest mocno metny a sluz czasem przypomina biala papke. mam teraz baaaaardzo duzo stresu, ale tez sporo razy kochalam sie z chlopakiem. czy to moze byc ciaza??:( testu jeszcze nie robilam bo ciagle mam nadzieje ze dostane.miesiaczke :( dodam jeszcze ze mam problemy z nerkami... niecale dwa lata temu mialam.ostre odmieniczkowe zapalenie nerek, bakteria E.Coli, 5 lat temu zapalenie.ukladu moczowego, i w tamtym roku rozne infekcje. Czy to problem z nerkami czy ciaza?? prosze.o.szybka odpowiedz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×