Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monikaaa99

Staranie o Dziecko... Wysoka prolaktyna...

Polecane posty

Gość Monikaaa99

Staram się o Dziecko prawie od roku niestety bezskutecznie. Problem zbyt wysoka prolaktyna. Już drugi cykl biore Bromergon, w pierwszym cykl się wyregulował, teraz znowu się spoźnia. Juz nie wiem co mysleć??? Trace już sily do wszystkiego... Jestem taka zrezygnowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakarajki
mialam to samo... Bromergon bralam 3msc i zaszlam w ciaze, teraz coreczka ma 1,5 roku ale kazdy organizm jest inny itd. Badz silna i wierz ze sie uda bo ja tez robilam test z mysla ze znowu zobacze to samo czyli negatywny ale sie udalo, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa99
Dziękuje;) Tylko czy mimo stosowania Bromergonu miesiączki nadal są nieregularne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakarajki
u mnie bylo tak, msc mialam pod koniec listopada a prolaktyne zaczelam brac jakos w grudniu na poczatku, nastepna msc dostalam w styczniu na poczatku a pozniej na poczatku lutego, pozniej juz nie dostalam bo bylam w ciazy, cykle mam gdzies co 32-33 dni.Zapytaj moze lekarza bo ja nie mam pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa99
Moja spóźnia sie już albo dopiero czwarty dzen. Test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki ale popołudniu i wyszedł negatywny. Słysza ze bromergon ma regulować cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa99
POMOCY................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa99
Nie lekarz kazał brać bromergon i pierwsze zbić prolaktyne jak nie pomoże to mamy w tedy szukać przyczyny gdzie indziej. Teraz boli mnie brzuch nie tak cały czas ale pobolewa czasami mocniej i mam dużo śluzu a miesiączki brak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staramy sie juz rok bo problem byl ze mna bo mam PCO. Jednak moj lekarz byl uparty i namawial nas na badanie meza-pozniej wrecz kazal. Okazalo sie ze z mezem tez jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa99
Taki mam zamiar test już czeka ale tak się boje negatywnego wyniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa99
Może Ktoś wie jak jest z tymi miesiączkami po bromergonie????? Kazda pomoc jest dla mnie bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×