Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FISIUNIA

CATERING KIELCE

Polecane posty

Gość FISIUNIA

z okazji chrzcin mojego synka chcę zrobić małą imprezę w domu na 15 osób, nie jest to dużo, ale nie chcę biegać i stać ciagle w kuchni. Poszukuję dobrego cateringu z Kielc czy macie w tym temacie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie sobie koniecznie na www.gdziewesele.pl/Kielce/ tam z jest bardzo obszerny spis firm, które zajmują się cateringiem na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kielcach polecam fajny lokal ZazSmaczek, który organizuje catering na imprezy okolicznościowe, firmowe, komunie, rocznice itp. Wszystkie szczegóły omawiane są indywidualnie z klientem. Kontakt pod numerem 41-27-87-238, 533-030-207 lub mailowo zaz.smaczek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o firmie www.smak-fit.pl w Kielcach.Zamówiłam u nich catering dietetyczny.Z tego co się orientowałam to nowa firma ale dałam im szanse:)Dostaje jedzonko 2 tydzień narazie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kielcach ani w okolicy nie ma żadnej firmy kateringowej, którą można by było polecić. Z żadnej nie będziesz zadowolona, którąkolwiek wybierzesz. Sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zajmuje się kateringiem domowym potrawy so domowe i pyszne jak ktoś ma jakieś pytania to 692-105-873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukałam w kielcach, rozmawiałam ze znajomymi. Wszystkie firmy to samo, najtańsze, najgorsze produkty, oszczędzanie na przyprawach. Tylko soli sypią ile im się chce. Jeśli chcesz struć gości, to szukaj dalej cateringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałam z dietoteka.eu. Ogólnie oceniam na 4+ Jedzenie dobre, świeże. Część potraw bardzo dobra. Pojawiają się dania z górnej półki - krewetki, łosoś etc. Każde opakowanie oznaczone moimi danymi oraz szczegółowo opisane - skład, kaloryczność itd. A nie 5 bo czasami mają pośliżg s godziną dostawy. Ogólnie jednak najlepsi w Kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njn

Duże rabaty dają w Maxipizza na Słonecznej. Za drugą pizzę ostatnio musieliśmy zapłacić tylko 40 procent ceny także kosztowała kilkanaście złotych. Sama pizza bardzo dobra, z jednej strony świeże ciasto, idealnie wyrośnięte, z drugiej prawdziwa szynka, prawdziwy ser a nie jakiś wyrób seropodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 9.08.2019 o 10:47, Gość njn napisał:

Duże rabaty dają w Maxipizza na Słonecznej. Za drugą pizzę ostatnio musieliśmy zapłacić tylko 40 procent ceny także kosztowała kilkanaście złotych. Sama pizza bardzo dobra, z jednej strony świeże ciasto, idealnie wyrośnięte, z drugiej prawdziwa szynka, prawdziwy ser a nie jakiś wyrób seropodobny.

Tez polecam maxipizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×