Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowe kredki ...

cyc i mm

Polecane posty

Gość kolorowe kredki ...

Niedługo rodzę. Czy można raz karmić piersią raz modyfikowanym? Jak jestem w domu to pierś, jak na spacerze to mm, w nocy też mąż by karmił mm bo on późno chodzi spać. Zaraz po połogu będziemy się starać o kolejnego maluszka, w ciąży podobno się piersią nie powinno karmić? to prawda? Myślałam o ściąganiu pokarmu ale jak to idzie w parze z ewentualną kolejną ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od dziecka
to zalezy od dziecka; jest wiele mam karmiacych w ten spossob ale rownie wiele Ci odradze ja mialam takiego leniwca, ktory jak raz zaciagnal z butli, to przez kilka dni sie wydzieral przy piersi, bo przy piersi trzeba sie napracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właśnie tak
karmiłam jak było mi wygodnie. W ściąganie pokarmu się nie bawiłam. Dzisiejsze mleka modyfikowane są odpowiednie dla dzieci. W ciągu dnia zwykle była pierś ale butla czasami też. Chciałam żeby też mąż angażował się w karmienie więc robił mm. Ja w tym czasie mogłam prysznic wziąć, wyjść na chwilę do sklepu. Raz w tygodniu chodziłam na basen z mężem to dziadkowie karmili mm. Nie musiałam caly czas z cyckiem na wierzchu siedzieć. Sama pierś była do skończenia 1 miesiąca. Jeśli planujesz kolejne dziecko myślę że łatwiej Ci będzie przyzwyczajać dziecko do butelki. Mi ściąganie kiepsko szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od dziecka
to nieprawda, ze w ciazy nie mozna czy nie powinno sie karmic ipersia, wyjatek stanowi stan zagrozonej ciazy... w innym przypadku nie ma przeciwwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak ty chcesz karmić
nie masz większych szans powodzenia albo dziecko będzie wolało butelkę albo będziesz miała problem z małą ilością mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfdgdf
"cyc" :O ale jesteś prymitywna... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak karmie
dziecko ma miesiąc i jest tak karmione od urodzenia. nie mam żadnych problemów. pokarmu mam wystarczajaco a dziecko nie odrzuca piersi. je z niej tak rano ładnie jak z butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszlam w ciaze kolejna gdy moje dziecko mialo 11 miesiecy, karmilam je piersia do 17 miesiaca zycia, odrzucilo samo piers. po co masz karmic mm na spacerze jak mozesz wyciagnac piers i nakarmic a w nocy do dziecka nie chcesz wstac z piszesz o mezu ze nakarmi z butelki bo on pozno spac chodzi? nie rozumiem twego podejscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iyjio8y
poczekaj karmisz miesiąc problem zazwyczaj pojawia się koło 2-3 miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×