Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samaniewieeeeem

KOCHAM ALE CZY WARTO SIE MECZYC? ;(

Polecane posty

Gość samaniewieeeeem

Juz nie wiem co robic, wyszlam z bardzo toksycznego zwiazku , mam dopiero 22 lata ale mieszkalam z chlopakiem ktory stosowal przemoc. 3 miesiace temu zakonczylam ten zwiazek i od miesiaca jestem w innym. Bylo jak w bajce wydawal sie cudowny , ale zaczal mnie olewac. 3 razy umawial sie nie przychodzil , nawet nie napisal.. Dopiero na wieczor przepraszal. Najgorsze bylo to ze prosil abym swoje urodziny spedzila tylko z nim , oczywiscie dlatego z nikim sie nie umawialam i siedzialam sama bo on nie przyszedl , mial wytlumaczenie ze musial wujkowi pomoc ktory ma stwardnienie rozsiane , zreszta zawszee ta sama wymowka ,a po 22 pil piwo z kolega. Juz nieraz chcialamm to zakonczyc ale jak juz sie spotkamy to o wszystkim zapominam. Co ja mam robic? Co wy byscie zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa razy do tej samej rzeki
sie nie wchodzi stare sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona pisze o roznych facetach
czytaj ze zrozumieniem a TY daj sobie czas dziewczyno,albo daj chłopakowi przestrzen,niech sie zastanowi czego chce bo taki wymowki swiadczą o tym ze woli swoje towarzystwo i piwo dla dziewczyny trzeba się postarac,,,a chlac piwsko,i z kumplami gadac o farmazonach zero wysiłku olej go,choć na troche,nie kontaktuj sie,sprawdz jak bedzie reagowal,przetresuj gada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaniewieeeeem
sprobuje ale nie wiem czy tak potrafie. Zawsze jak cos o tym powiem on zacznie mowil ze nie chcial ze to nie jego wina no to ja ulegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 3 razy sztuka;)
Znajdz sobie innego, fajnego mezczyzne;) tego kwiatu pol swiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj zrobić tak jak on..ZLAĆ GO. Jeśli to nie pomoze i nie dojdzie do zadnych sensownych wznioskow,to zakończ to poki jeszcze jest na to czas,bo później będzie coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×