Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hatsune

co czują faceci podczas całowania?

Polecane posty

Gość facet poadfgh
nic jesteśmy posągami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja czuję błogi stan i radość
z obcowania z ukochaną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo co kobiety, stres, podniecenie, motylki, w efekcie jeśli nie kontrolują swojej "erekcji" to penis powoli nabrzmiewa (nie koniecznie musi w pełni stanąć - bielizna i spodnie jakie nosi stawiają opór). To że mu stanie w jakimś stopniu to objaw zdrowia i tylko przy głębokim stresie, zamyśleniu (nie kontaktach fizycznych i płcią przeciwną)penis może nie stanąć. Polecam poczytać na temat męskiej fizjologi i użyć wyobraźni + wiedzy (uczonej w szkole) aby przemyśleć/zobrazować tematykę "jak to u nich jest".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet dzwoni do mnie i chce ze mna rozmawiac .ciekawe po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mozna kontrolowac podniecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę miesięcy temu całowałem się z pewną Izą. Nie mogę jej zapomnieć. Niestety nie mam z nią kontaktu. Izabela ma piękne i smaczne usta. Nie mogłem się nimi nacieszyć. Całowałem się z nią czule i delikatnie. Przerywając na chwilę by całować jej szyję i policzki. Miała delikatne dłonie, którymi namiętnie mnie obejmowała. Była między nami niesamowita chemia. Po prostu odpływałem, zakręciło mi się w głowie od tych pocałunków i na chwilę zapomniałem o wszystkich troskach życia. Czułem się jak dzieciak na wakacjach. Iza tak pięknie pachniała. Czułem zapach słońca i morza na jej opalonej skórze. Tęsknię za nią i co dziennie o niej myślę. Czasami aż skręca mnie z tęsknoty i robi mi się niedobrze. Nie jestem kochliwym facetem, wiem dobrze, że tak namiętnych, kobiecych kobiet nie ma. Miała w sobie sex, dobroć, kobiecość a jednocześnie na dnie jej oczu widziałem smutek. To wspaniała i prawdziwa kobieta. Bardzo mi na niej zależało. Szukałem takiej jak ona, gdy znalazłem, to od razu straciłem. Bardzo mi z tym źle. Jednocześnie cieszę się, że choć przez chwilę mogłem zaznać prawdziwego szczęścia i że taka kobieta jak ona chciała mnie. Całuję Cię Izo :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
czują poruszenie w bokserkach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknie to opisałeś o Izie :) szkoda,ze nie jestescie razem nie wie co traci.. chcialabym by o mnie ktoś też tak czule myślał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
ja bym myślał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×