Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hatsune

co czują faceci podczas całowania?

Polecane posty

Gość Hatsune

No wlasnie, co czujecie :) mam na mysli calowanie z jezyczkiem. Wiem ze dla mnie jest to zwykla oznaka milosci do chlopaka, ale jak Wy to odbieracie :d pozdrawiam /Miku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm dla mnie to coś więcej niż zaufanie... jakby oddanie i o ile nie jest nachalny ten pocałunek to może być wszystkim. Oprócz wartości smakowych heheh można czuć czułość kobiety, bo to jest dotyk nie byle jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghmntyrefwsq
pocałunku nie oddaje sie byle komu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Rozpruwacz z Londynu
Niepotrzebne zawracanie głowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgrfexwrthmh
facet co czuje? Parcie w rozporku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desfr
bgrfexwrthmh facet co czuje? Parcie w rozporku xxxx Nie bądź taka wulgarna. Widać, że nie znasz facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mówcie że
nie mówice że facet nie czuje wtedy pracia w rozporku Raczej 99 na 100 facetów czuje właśnie parcie w rozporku i stojącą pałę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl;kgfhjk
to pokaż ty swoje facetoznawstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulio
Ja mam taka kobiete ze jak poczuje jej usta to aż mi szwy w jinach pękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hatsune
Kuzynka mowila mi jeszcze ze 8 na 10 mezczyzn po pocalunku idzie, tu wyraze sie troche chamsko, zwalic. Ma 23 lata i studiuje psychologie, jednak nie wiem czy moge jej wierzyc, to kieruje pytanie do chlopakow, z gory dziekuje ;) /Miku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desfr
dfghjkl;kgfhjk to pokaż ty swoje facetoznawstwo 9 Znam facetów bo sam nim jestem :P Więc spokojnie o moje rekomendacje. 9 8 Hatsune Kuzynka mowila mi jeszcze ze 8 na 10 mezczyzn po pocalunku idzie, tu wyraze sie troche chamsko, zwalic. Ma 23 lata i studiuje psychologie, jednak nie wiem czy moge jej wierzyc, to kieruje pytanie do chlopakow, z gory dziekuje /Miku/4 3 Z tym zwaleniem to trochę przeginasz :P Jak po pocałunku ma być tak fajnie to po seksie z partnerką powinni ją szybko zdradzić. Tak więc z tym zwaleniem to jakieś nieprawdziwe info masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HATSUNE MA RACJĘ
MASZ RACJE psycholog nie kłąmie 8 na 10 nawet 9 na 10 facetów idzie zwalić konia po pocałunku ... no chyba ze laska im da od razu że nie muszą samamu zwalać koni :) ha ha haaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do desfr
a skoro jesteś facet i znasz facetów to chyba masz z 18 albo 20 lat wiec twoja wiedza jest przeogromna faktycznie ..... będziesz starszy to będziesz co innego mówić na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do desfr
wiesz nawet gdy na powitanie facet pocałował dziewczynę to zazwyczaj mówił, że z chęcią przeszedłby do dalszych czynności ..... i myśli wtedy tylko o jednym ...... widocznie wydaje ci się że znasz facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmmnm309
8 na 10 po pocałunku idzie sobie zwalic LOL ;) "cudownie całujesz....yy, gdzie WC i jizz in my pants" heh. Jestem facetem i jeden pocałunek to może bez przesady ale jakby było bardzo namiętne mizianie bez finiszu no to miałbym już zagrychę ;) kiedyś jak uprawiałem seks z dziewczyną i nie doszedłem bo musieliśmy awaryjnie skończyć no to musiałem się poratować ;) a podczas pocałunku jest bardzo przyjemnie, całuje, czuje zapach kobiety, dotykam jej ciała...to jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co czuje facet to chyba tez po czesci od faceta zalezy, wiadomo, sa tacy co to moga robic publicznie gdzies na imprezach nawet nie znajac kobitki a sa tez tacy ludzie co wola sie tym "delektować" bez afiszowania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmmnm309
Ja np nie muszę być z dziewczyną, żeby się z nią całować. Kiedyś np. pojechaliśmy we czwórkę po browary, 2 kumpli poszło do nocnego, ja kierowałem i była ze mną nowa kumpela (ich koleżanka) no i jakoś tak wyszło, że zaczęliśmy się lizać i miziać, dotykać póki nie przyszli, to był spontan i takie spontany też są fajne i większość facetów takie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hatsune
Dzieki za odpowiedzi :) i prosilabym o jeszcze jedna rade co do calowania, jak najbardziej lubicie ^^ pozdrawiam /Miku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest najlepszef
hahha ale idiota od czego niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hatsune
Po pierwsze pytam o facetow nie o kobiety, po drugie jestem kobieta to to sama wiem, a po trzecie to nie zawsze ^^ /Miku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia16
Prosba, jak go porzadnie podniecic do szalenstwa, chlopcy wy wiecie najlepiej, pisac xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety gdy się całują mają
od czego od pocałunku Hatsune Po pierwsze pytam o facetow nie o kobiety, po drugie jestem kobieta to to sama wiem, a po trzecie to nie zawsze ^^ /Miku/ xxx same negujecie to co powiedział facet o facetach i dopuszczacie tylko odpowiedzi zgodne z waszą opinią więc po co taki głupi temat zakładać ? do desfr wiesz nawet gdy na powitanie facet pocałował dziewczynę to zazwyczaj mówił, że z chęcią przeszedłby do dalszych czynności ..... i myśli wtedy tylko o jednym ...... widocznie wydaje ci się że znasz facetów 9 tu pisał facet o facetach a i tak negujesz tą odpowiedź i nie dopuszczasz innych odpowiedzi niż potwierdzająca twoją głupią teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz jak go podniecić
w odpowiedzi piszę ci zesrać się w nachy to go podnieci !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy faceci wszyscy myślą ty
mam pytanie czy każdy facet myśli tylko o kobieci ejako o przedmiocie do zaspokojenia ???? czy traktuję kobietę poważnie jak osobę ??????? poważnie pytam ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wy wszystcy myslicie ze kazdy faceet na swiecie mysli i robi to samo????!!!!!!!!!!! co wy tak generalizujecie, jeden bedzie z imprezy na impreze inna jebał a drugi bedzie szukał partnerki na stałe, jeden woli to drugi tamto, jednego podniecaja pończochy drugiego czerwone ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFGHJHGTREW
dokładnie panowie'tylko szczerze CO WY CZUJECIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hatsune
Przepraszam bardzo ze przerywam te.. Dyskusje ale zrobilo sie tu troche gesto a pytanie brzmi co czuja faceci podczas calowania, ktos chce inny temat to niech sam rozpocznie dyskusje a nie wtrynzala sie z pytaniami na inny temat.. jesli kogos obrazilam, z gory przepraszam /Miku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrety5uy6
faceci czują się podczas całowania szczęśliwi a kobiety myślą tylko o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×