Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bkhbvkvv

szesciolatki do szkoly? -od kiedy obowiazuje

Polecane posty

Gość bkhbvkvv

pewnie glupie pytanie dla mam w temacie, ale ja mam dopiero dwulatka, ktory teraz we wrzesniu pojdzie do przedszkola. a ze dziecko jest z grudnia nie chce, aby szedl do szkoly jako 6-latek. i tu mam dylemat-czy moje dziecko bedzie moglo 2 razy isc do zerowki, aby nie isc jako 6-latek do szkoly, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ma dwa lata to pójdzie jako 6 latek no chyba że jednak się rozmyslą i to zlikwidują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkhbvkvv
i nie mam na to wplywu? zadnego? a to, ze jest z konca grudnia, nie mam prawa poslac go rok pozniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma znaczenie w jakim miesiącu jest urodzony od przyszłego roku czyli 2014 ,6latki idą do pierwszej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego miałoby to mieć wpływ? Teraz jak roczniki są mieszane tzn idą 7 latki z 6 latkami to jest różnica, ale jak Twoje będzie szło to już tylko ze swoim rocznikiem więc? Jeśli poszłoby z rocznikiem późniejszym to "ostatnie" dzieci odbiegałyby od Twojego. Tak jak pójdzie będzie miał klasę tak jak w przedszkolu SWÓJ ROCZNIK z różnych miesięcy, pewnie też jakieś z października, listopada, a może i z grudnia też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×