Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raflezja

związek a pasja

Polecane posty

Gość raflezja

Czy w związku jedna osoba może zabronić drugiej realizowania swojej największej życiowej pasji, argumentując tym, że jest to niebezpieczne (zakładamy, że kwestia finansowa nie ma tutaj żadnego znaczenia)? Czy bylibyście w stanie postawić warunek: ja albo Twoja pasja? Ewentualnie co byście zrobili, gdyby ktoś wam taki warunek postawił? Czy w ogóle możliwe jest tworzenie związku z osobą, która takie warunki stawia? (biorąc pod uwagę, że wiążąc się wiedziała o upodobaniach partnera, znała jego styl życia...) Jak myślicie, jak uważacie? Czy może ktoś był w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolegę, przyjaciela może, który uprawia sport ekstremalny, jest w tym dobry i to uwielbia, i miał mnóstwo wypadków, w tym naprawdę niebezpieczne. Na pewno gdybym z nim była, byłoby mi trudno. Raz bardziej się do siebie zbliżyliśmy, częściej się spotykaliśmy, zdradziliśmy sobie sekrety, a potem miał jechać na zawody, a miał coś jeszcze wtedy z żebrami. Całą noc nie mogłam się uspokoić. Nie zabroniłabym mu tego, ale pewnie egoistycznie bałabym się, że go stracę. Nie chciałabym, żeby niepotrzebnie się narażał. I boję się, że nie zrozumiałabym, że dla niego to jest potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reżyser Pasji
zwiazek opierajacy sie na zakazach i nakazach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska kraska
Jesli komus nie pasuja pasje drugiej osoby to niech odejdzie. Nikt nie moze nikomi nic zabraniac, pomijajac ze to zle wplywa na zwiazek i relacje miedzy partnerami, to tak naprawde jakie mamy prawo oczekiwac od drugiej osoby zeby przestala robic to co kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×