Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna_Rayla

Studentki współlokatorki

Polecane posty

Mam do was kilka pytań (skierowanych w zasadzie do dziewczyn które mieszkają / mieszkały w jednym pokoju z inna dziewczyną) ,ale nie da się go zadać bez opisania całej sytuacji, więc najpierw opis, a pytanka na końcu. :) Jestem studentką drugiego roku i mieszkam w akademiku w pokoju dwu osobowym z rok młodszą koleżanką. Jak to bywa w akademikach nie ma tu "przesadnej" prywatności, zwłaszcza jeśli chodzi o życie seksualne i masturbacje. Łazienki są wspólne na 4 pokoje, a poza tym znajdują się przy korytarzu, więc nie da się za bardzo sobie tam dogadzać nawet samej. Więc trzeba to robić w malutkim pokoju (jakieś 3,5 metra długości na 2,5 szerokości i łóżko piętrowe). W zeszłym roku nie miałam z tym problemu bo jakimś cudem nie przydzielono mi żadnej współlokatorki, więc wieczorami mogłam się w spokoju masować. :P W tym roku mieszka ze mną Marta, dziewczyna z pierwszego roku. Dziewczyna jest bardzo spoko i nie mamy ze sobą żadnych problemów. Tak się składa ze prawie niema takich chwil żebym zostawała sama w pokoju, wiec na początku nie robiłam TEGO wcale, bo wstydziłam się, że mogłaby to usłyszeć. Ale w końcu każdy ma swoje potrzeby więc pewnej nocy to zrobiłam. Przestałam się trochę krępować i co którąś noc sobie "dogadzałam". Marta po jakimś czasie tez zaczęła to robić na łóżku pode mną, słyszałam jej przyspieszony oddech i ciche jęki i jestem pewna że ona słyszała moje. Z początku ignorowałyśmy to ze dryga z nas się masturbuje. Teraz już tak do tego przywykłyśmy nawet rozmawiamy ze sobą w tych sytuacjach, w stylu "morkutka jesteś?", "który to już raz dzisiaj?", "co tym razem, palcowanie czy masowanie?". Czasem nawet robimy to jednocześnie, każda u siebie na łóżku, i gadamy w stylu "doszłaś już?" itp. Zawsze na zasadzie żartu. :P Po tym przydługim opisie czas na pytanka: 1) miałyście kiedyś podobną sytuacje? jeśli tak to jaką? 2) to było jednorazowe czy ciągało się przez jakiś czas? 3) podniecało was jak współlokatorka to robiła? 4) miałyście jakieś fantazje z współlokatorką albo ogólnie taką sytuacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupcia 16
Miałam podobnie . Wspólna masturbacjia była do wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupcia 16
Bo wczoraj doszło do czegoś więcej . Byłyśmy trochę wstawione i samo tak wyszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupcia 16
Przepraszam wkradła się literowka wynajmowałysmy pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupcia 16
Teraz nie mieszkamy razem . Byłam wczoraj u niej , trochę wypiłysmy i zaczełysmy o tym rozmawiać . Mirka bo tak ma na imię powiedziała że jakie my byłyśmy głupie zamiast się same męczyć mogłysmy wspólnie robić sobie dobrze i zaczęła mnie całować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupcia 16
Czarna a ty przeżyłaś coś takiego z Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupcia 16
Sorki że pytam . A nie myślałyscie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiladanka
lubię to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przze życie
To spytaj się jej, niby żartem, czy nie chce twojej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka29
oj też sie kiedyś szalało.Szczerze wam zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bart-Kowlaski
to ja chętnie popatrzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24 lata
czemu nie zaznaczasz, że to topik dla lesb? nie mam nic przeciwko homo, ale dlaczego hetero są w ten sposób podstępnie bombardowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja we snie
Ja zawsze jak mam sny erotyczne to jęczę głośno, moja współ kiedyś się pytała co mi się śniło w nocy ciekawego :P ale teraz już przywykła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Inżynier
U mnie w akademiku jest bardzo podobnie jak napisała Rayla tez często gadamy podczas robienia tego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie w kompani to było ruszanie na rozkaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on lodz
a ja mialbym ochote sie nim pobawic tak przy studentce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adler1944
Ryla, zaproponuj koleżance że strzelisz jej palcówę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×