Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania14348

wyprzedam ubranka

Polecane posty

Gość Ania14348

witam! mam na sprzedaz ubranka po dzieciach chce uprzatnac szafe takze sprzedam tanio jesli ktos zainteresowany niech zostawi sowjego emaila w komentarzu z rozmiarem to wysle zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkakalinka112233333
Nie prościej wystawić na allegro i dać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
Lepiej na Tablicę, bo na Allegro płaci się prowizję, a Tablica jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 090-0
ja jak potzrebuje jakiś ubranek to szukam na allegro a nie na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie kupuje przez tablice
allegro bierze prowizje ale to sa smieszne grosze natomiast obie strony chronione sa umowa, nie mozesz tak po prostu wykasowac konta i wyparowac malo to na tablicy przekretow? toz to zrodelko dla uszustow! na alle kupuje tylko u ludzi z wieloma pozytywami za sprzedaz, mam zweryfikowane dane osobowe po zakupie nigdy przez tablice nie placic, z reszta tam sami ostrzegaja by placic tylko przy odbiorze osobistym - a jednak wieksza ma szanse na wyzsza cene sprzedajac na caly kraj a nie tylko na swoja miescine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania14348
jesli ktos zainteresowany wysle emaila z zdjeciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
Na tablicy nie da się zrobić przekrętu bo tak są tylko 2 opcje zakupu wykluczające przekręty: A. odbiór osobisty w publicznym bezpiecznym miejscu B. przesyłka za pobraniem na koszt adresata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
tam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 090-0
na tablicy to kupuje sie raczej większe rzeczy, wózki, rowery, meble, sprzedałam tam kilka rzeczy ale zawsze był to odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
Niby Allegro nalicza grosze za ogłoszenie, ale jeśli towar nie jest chodliwy (czyli ubranka, bo nie wszystkie są ładne i jest duża konkurencja) nie nie opłaca się wkoło płacić za odświeżanie i koniec końców oddać za darmo albo wyrzucić jak się nie sprzedadzą. Sama wiem, że to nie taki biznes. Bo sama mam powystawiane takie rzeczy (wszystko markowe) i jakoś ludzie się nie zabijają i mam może 1 utarg na miesiąc. :) Za dużo tego i za duży wybór, żeby bawić się w płatne ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
Na Tablicy jest i kupę ubrań. Ja sama mam tam sporo, ale zainteresowanie takie jak na Allegro. Dużo wyświetleń, ale mało kupujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania14348
JA wyprzedaje by uprztnac szafe.... Kiedys wystawialam na allegro jak rzeczy juz byly za male na dzieci i zeszlo, ale prowizje byly i srednio sie to oplacalo teraz na zbieralo sie sporo i chce wyprzedac za 3, 4 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie kupuje przez tablice
sraty taty pobraniowki, rozejrzyj sie :) wpisz w google: tablica.pl przelew oszust i zobacz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania14348
Jesli ktos zainteresowany wysle zdjecia nie rozumiem jak mozna kogos oszukac nawet przez tablice... przeciez wysyla sprzedajacy dane do przelewu, a kupujacy do wysylki wiec jesli zaplacisz i nie otrzymasz przesylki zglaszasz na policje masz potwierdzenie przelewu czy wplaty dostarczasz na policje a oni dzialaja mialam juz taka sytuacje i bez problemu policja to zalatwila kontaktuja sie z policja w danej miejscowosci i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opp-0
faktem jest ze na allegro coraz gorzej się sprzedaje, coraz wieksza konkurencja, ludzie kupują mniej, przesyłka coraz droższa, nie opłaca się. sama kiedyś sporo kupowałam na all, teraz nie kupuję, przeszłam na ciuchlandy, po dostawie świetny towar, wszystko po 8-10 zł. mieszkam w dużym mieście, ciuchlandów sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
Nie wiem jak można kogoś oszukać z wysyłką pobraniową. To nie przelew, a poczta nie wyda towaru bez opłaty. Dodatkowo jest opcja umożliwiająca sprawdzenie na poczcie zawartości paczki. Jak ktoś jest naiwny i robi na Tablicy przelewy to już niczyja wina tylko jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
Na Tablicy tylko bezmyślni ludzie robią przelewy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiek i płeć dzieci
podasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie kupuje przez tablice
tak, zglaszasz a potem musisz np jechac 500 km na rozprawe [w miescie sprzedajacego] :) takie jest u nas prawo.... na allegro jednak przy zakladaniu konta wymagane jest ksero dowodu osobistegoi oszustw jest dzieki temu znacznie mniej bo ludzi latwiej namierzyc niz po samym nrze konta [prawdziwym ale zalozonym np na kogos innego] i falszywych danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie kupuje przez tablice
no i co ze wezme pobraniowke a dostane np sterte gazet? a dane nadawcy beda fikcyjne? trzeba miec troche wyobrazni i nie kupowac na taich portalach wysylkowo, w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyuyvuv
tak ale skad pewnosc ze np przesylki nie otrzymałas jesli ktos wyslal np listem zwyklym? co ci po tym policja jesli chodzi o znaczek za 3zeta? policja nic z tym nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania14348
wiek i plec: dziewczynka i chlopiec od 56 cm do 128 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
A jaki problem zaznaczyć opcję "sprawdzenie zawartości" jak się komuś nie ufa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
Kto normalny godzi się na wysyłkę towaru z Tablicy listem zwykłym? :D Wy to macie wyobraźnie... Rety. Może dlatego was tak oszukują? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie kupuje przez tablice
jak ktos ma czas na pilnowanie tylu pierdol, to milego zakupowania :) ja nie mam ochoty ryzykowac ze maz odbierze paczke gdy mnie akurat nie bedzie i nie sprawdzi, albo ze bede musiala w ciazy dralowac na poczte by tam sprawdzic i tachac pake do domu.... kupuje na allegro, mam dane sprzedawcy i sie nie martwie, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie kupuje przez tablice
nikt mnie nigdy nie oszukal wysylkowo, wlasnie dlatego ze jestem swiadoma ilu rzeczy musialabym dopilnowac, by sie nie dac oszukac i to mi sie zwyczajnie nie kalkuluje, za bardzo szanuje swoj czas - dlatego omijam takie podejrzane portaliki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupi temat, ja się nudzę
Twój wybór. Ja mam dobre doświadczenia z Tablicą. Ani ja nikogo nigdy nie oszukałam, ani nikt nie oszukał mnie. Wiem co robię i z kim gadam (sprawdzam maile przez Google i wiem +/- co to za osoba, czym się zajmuje itp.). Wcale nie kosztuje mnie to więcej zachodu niż Allegro + oszczędzam na prowizjach. :) No ale każdy robi jak woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Piotrusia
Nie wiem czemu, ale nie mogę dodac nowego tematu, nie pojawia się. A chciałam zareklamowac swoje aukcje, bo są świetne! Tanio ubranka jak nowe dla chłopca rozm. 74 6-12 miesięcy http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=409492

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×