Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eli heli

martwie sie o przyszlosc

Polecane posty

Gość eli heli

Mąż zostawil mnie po 3 latach małżeństwa dla innej kobiety. Za kilka tygodni rodze,raz na jakiś czas napisze sms z pytaniem o nasze zdrowie czy potrzeby,jak twierdzi kocha dziecko choc dla mnie to tylko słowa mające niby pokazać ze mu zależy.Z początku bardzo zależało mu na szybkim rozwodzie, wraz ze swoją mama sugerowali mi żebym oddała im dziecko na wychowanie a sama zaznala szczęścia :-/ tesciowa chce mnie na siłę uszczęśliwić i wybielic syna. Boję się i rozwodu i tego jak będą wyglądały te relacje,kontakty z dzieckiem... Mąż mnie bardzo skrzywdził a udaje ze nic sie nie stało, boję się ze będą nastawiac dziecko przeciwko mnie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooki
to nie takie proste, po pierwsze bo dziecko bedziesz wychowywac Ty i on bedzie je mial "z doskoku" po drugie nie tak latwo nastawic dziecko przeciwko drugiemu rodzicowi szczegolnie gdy z tym drugim rodzicem ma dobry kontakt. Dlatego moja rada jest taka zebys i Ty nie nastawiala dziecka przeciw jak i nie utrudniala im kontaktow. To po pierwsze a po drugie.... czasem wydaje nam sie ze sytuacja jest beznadziejna a znajduje sie naprawde cudowne wyjscie z niej:) nic sie nie martw niedlugo bedziesz mama i wierz mi ze to wszystko zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×