Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polosvena

Jakie badania powinnam wykonac????Pomocy!!!

Polecane posty

Chce prywatnie zrobic sobie badania krwi,moczu itd. Mam tak duzo roznych dolegliwosci ze juz nie wiem od czego powinnam zaczac:( Mam napewno problemy z tarczyca i czekam juz na wyniki. Od jakis 7 miesiecy pobolewaja,kluja mnie nerki.Mialam infekcje.Dostalam antybiotyk ale odnosze wrazenie ze jestem niedoleczona.Jakis czas bylo ok a od 2 dni boli jak cholera. Moj brat mial czerniaka.Mam identyczne znamie(myszke) jak on od pewnego czasu swedzi mnie,czasem piecze.Na plecach tez mam pieprzyk ktory zmienil kolor,jest taki jakis siny. Mam tez najprawdopodobniej przepuchline miesniowa na lewej nodze,za piszczelem.Mam juz umowiona wizyte co do nogi Wszystkie te dolegliwosci nasilily sie po porodzie.Wiem ze jak zaczne chodzic po lekarzach i wymieniac choroby to pomysla ze jestem szurnieta.Dlatego chce zrobic sobie jakis komplet badan ktory pomoze mi ustalic co ze mna nie tak.Jest duzo ciekawych ofert i najlatwiej bbyloby wybrac pakiet MAX ale nie jestem przekonana czy jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim nie doszukuj
się u siebie różnych chorób. nie ma jednego, uniwersalnego kompletu badań. zawsze zaczyna się od podstawowych badań morfologii i moczu, które moga wskazać trop. Jesli one nic nie pokażą a są jakieś konkretne dolegliwości to wtedy lekarz zleca badania w odpowiednim kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa wlasnie zestawy badan oferowane przez prywatne kliniki.Sa trzy warianty mni midi maxi.Zastanawiam sie jakie badania powinnam wyonac aby wylkuczyc ewentualnego czerniaka i choroby nerek.Mam dolegliwosci a u mnie w rodzinie to czesta przyczyna smierci czernika/nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnica wieku
no jesli chcesz wydawać kasę to twoja sprawa. Prywatne kliniki nie dbają o twoje zdrowie tylko chcą zarabiać pieniądze. NIE MA TAKICH BADAŃ na pewno. Każdy narząd i kazdy układ w organiźmie mozna badać na wiele sposobów i to się robi ale zawsze pod kątem jakichś konkretnych podejrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawowe badanie moczu + badanie osadu, morfologia, biochemia: mocznik, kreatynina, wapń, fosfataza alkaliczna, CRP. ze znamieniem jak najszybciej do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea55
Czesc nie wiem skad jestes, ale ja tez mam wiele roznych dolegliwosci, nalatalam sie po lekarzach i gucio sie dowiedzialam, w zwiazku z tym poszlam sobie wczoraj na badania NLS, on bada caly organizm, kosci tez, wyszlo mi pare bakterii, w krzyzu rwa kulszowa i nerwobole, alergie na pewne pokarmy, czego mam nie jesc, acha no i te 4 bakterie mi wyszly z tego jedna w pecherzu moczowym, stad bole pecherza, badanie kosztuje 200zł i trwa pol godzinki, kuka komplekoswo oranizm , wtedy wyjdzie co jest w organizmie nie tak, i wtedy bedziesz wiedziec do jakiego lekarza z tym isc:) acha wyszly mi tez hemoroidy, i maly niezyt zoladka, te rzeczy moge sama sobie poleczyc pytajac sie w aptece po prostu o tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SleepingSun dzieki:) Wczoraj nie wytrzymalam i pojechalam na pogotowie czesc badan mam juz za soba,zadnych bakterii w moczu.Lekarka upiera sie ze to nie nerki mnie bola i mam isc do ginekologa bo to moze byc jakas typowo kobieca przypadlosc.Tylko skad goraczka i dreszcze???? bea55 ja naewt nigdy o czyms takim jak NLS nie slyszalam i jestem w szoku ze niby takie dokladne badanie a tylko 200zl?W prywatnych klinikach za calodniowe badania wolaja 6000-7000zl. Mieszkam w szwecji i raczej nie po drodze mi na te badanie w pl. Ale w piatek ide do lekarza to moze powie mi czy tu tez praktykuja takie badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×