Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ad222am

Żonaty (30) Pozna Mężatkę

Polecane posty

Witam, Jestem ustatkowanym mężczyzną, mam szczęśliwe małżeństwo - jednak moją małżonka była również moją jedyną kobietą, chciałbym przeżyć romans, interesują mnie jedynie mężatki lub kobiety w długim związku, zapewniam całkowitą dyskrecje. Jestem wysokim 187cm przystojnym brunetem o zielonych oczach - więcej na maila ad222am@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce tego niszczyć - chce przezyc romans - moje małżeństwo na tym nie ucierpi - chce aby wszystko zostało między nami - myślę, że to może nawet poprawić moje stosunki z żoną w sferze intymnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jencgjfrnhjg trf
Szczęśliwy żonaty facet chce zdradą zniszczyć swoje małżeństwo. Gratuluję głupoty... Odejdź najpierw i potem sobie bzykaj inne idioto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia pappapapappa 29
Poprawi ?? Ty chyba psychiczny jesteś... Jezuuu brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że jeśli żona ewentualnie dowiedziała by się o tym romansie (zawsze jest ryzyko, że taka sprawa się wyda) to nie będzie miała do Ciebie pretensji, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia pappapapappa 29
Mam propozycję ; zaproponuj żonce żeby też sobie przygruchała jakiegoś faceta. Ty będziesz mieć kochankę, ona kochanka i będziecie sobie wszyscy długo i szczęśliwie bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
polew z autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi, że tak bardzo zależy Wam na moim szczęśliwym małżeństwie, doceniam to, jednak proszę o kontakt jedynie osoby zainteresowane ogłoszeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×