Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrażliwa Skura

Test ciązowy 6 ni po owulacji

Polecane posty

Gość Wrażliwa Skura

czy którejś z was wyszedł test ciążowe 6 dni po owulacji ? bo wiem że są takie testy ja jednak nigdy w to nie wierzyłam jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrażliwa Skura
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrażliwa Skura
nikt się nie wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezyyyyyyyyyy
kazdy, pod warunkiem, ze do zagniezdzenia doszlo mega wczesnie, ale takie cuda to u 1-2% kobiet do zagniezdzenia dochodzi do 12 dni po owulacji i zaden test nie wykrye wczesniej bo sam organizm wczesniej nie jest w ciazy - ciaza zaczyna sie od zagniezdzenia, dopiero od tego momentu produkowany jest hcg wiec tak wczesnie wykonany test, jesli bedzie pozytywny, to potwierdzi ciaze..ale negatywny jej nie wykluczy poza tym musisz miec pewnosc kiedy byla owulacja, bo plemniki kilka dni, bywa, ze czekaja na jajeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko topiku....
mi z krwi 6 dni po owu jeszcze nie wyszedł, nie ma opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 6 ciu dniach
to może ale od owulacji...? Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rararararar
po 6 dniach od zagnieżdżenia to może - znam przypadki pozytywnego testu w 9 dniu fazy lutealnej - skąd wiesz kiedy miałaś owulację? mierzysz temperaturę? Miałaś spadek implantacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezyyyyyyyyyy
hcg przyrasta bardzo szybko, juz 2 dni o zagniezdzeniu daje sie bezproblemowo wykryc bo wynosi z reguly powyzej 20-25 mIU, wiec nie chodzi wcale o 6 dni od zagniezdzenia od zaplodnienia, owszem, bo zdarza sie ze zagniezdzenie nastepuje skrajnie szybko (od 4-5 dnia po owulacji) ale jednak statystyki pokazuja, ze nawet jeszce w 11 dniu po owulacji skutecznosc w wykrywaniu ciazy wynosi 75% a w 14 dni po, juz ponad 95%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×