Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lalala

Smierc komisarza Bromskiego. Protest kto ze mna?

Polecane posty

Tzn zeby zostal w tym serialu.Komisarz Alex juz nie bedzie taki sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez wesolowski
w ogole nie potrafi grac, nie nadawal sie kompletnie szczescie ze tak to rozwiazali, oby pawlicki lepiej gral niz on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez wesolowski
no nasz Komisarz Alex jest niczym w porownaniu do ich Komisarza Rexa, zarowno jesli chodzi o psa z ktorym w Rexie sceny sa boskie a u nas marne, tak samo jesli chodzi o opiekuna psa, Wesolowski sie nie nadaje jest dziwnie sztywny i sztuczny porazka, dobrze ze sie go pozbywaja, ja mam tylko nadzieje ze na kogos kto lepiej gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
Nowego komisarza ma grac Antek Pawlicki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez wesolowski
to wiadomo juz dawno, pytanie jak sprawdzi sie w tej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolor555
raczej oglądalność się podniesie, Pawlicki przynajmniej wygląda jak prawdziwy facet, jest przystojny, dobrze zbudowany, lepiej nadaje się na komisarza niż taki marny Wesołowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia111111
zgadzam sie, wesolowski jest taki niemeski, dzieciak, na policjanta sie nie nadaje, mysle, ze ten pawlicki bedzie znacznie lepszy od niego, przynajmniej wyglada jak prawdziwy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarosniety i z dlugim nosem:P fen Pawlicki a pozatym zalozylam temat kto ze mna a nie przeciw mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez wesolowski
badz obiektywna lalka, skoro komus nie pasuje wesolowski to chyba nic zlego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
dzisiaj odcinek z Pawlickim, ciekawe co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez wesolowski
sztuczny to był Wesołowski, Pawlicki na razie wydaje się lekko spięty (może dlatego, że to początek i teraz będzie lepiej) ogólnie nasza wersja jest słaba w porównaniu z austriacką, ale i tak wolę Pawlickiego niż sztucznego do granic możliwości Wesołowskiego, który odbierał telefon i mówił "Puchała" nie mogłam tego pojąć a on notorycznie scenę w scenę (swoją drogą ma coś z telefonami, bo dzwoniąc w Na Wspólnej do swojej matki, która ma go jedynego syna, mówi "mamo to ja Igor")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
nowy bromski-cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten nowy jest bardziej męski
niż Wesołowski,który wg mnie był zby chłopięcy,a nie męski jak na policjanta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaZSDM
Nowy komisarz jest beznadziejny. W wyglądu żulowaty i w dodatku jakby zezowaty :/ A ta jego pierwsza scena komiczna! Wielki pan bohater szybszy od samochodu! Szkoda serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Tomka z m jak milosc
pamietam, bylam w podstawowce, pozne lata 90-te, komisarz Rex....wspaniale sie ogladalo, komisarza Alexa obejrzałam tylko jeden odcinek, piesek fajny, widoki miasta Łodź - piekne, nigdy tam nie byłam, i tyle z atutów. Jakub Wesołowski nigdy mi sie nie podobal(jako aktor) zarówno w klubie szalonych dziewic, w komisarzu jak i w na wspolnej wszedzie wyglada, zachwouje sie, gra tak samo. Moim zdaniem mogli dac kogos nowego nieznanego do tej roli albo Andrzeja Młynarczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tego nie oglądałam bo
nie mogę znieść Wesołowskiego, jest straszny wg mnie,w ogóle nie umie grać, nie wiem czemu wpychają go do wielu waznych produkcji :O chyba ma jakieś wtyki. Ale ostatnio obejrzałam i podobało mi się, Czop fajny, a ten nowy świetny, i przystojny, i fajny. Jeszcze rudą mogliby odstrzelić, która w każdym serialu gra tak samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojalna jolanta
Szczerze to uważam,że wesołowski od początku do tej roli nie pasował. Ciesze się, że go zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jeddnaaa
Wesołowski do bani, dobrze że go uśmiercili. Uważam, że ruda też jest do odstrzału. Jak można w każdym filmie grać tak samo, podobna mimika twarzy, gesty. To ja już bym była lepsza aktorką ;). A tak w ogóle to komisarz rex był the best. Aktor świetny, przystojny i tak samo pies o wiele wiele ładniejszy. Nie udał się naszej telewizji ten serial. A do tego co najważniejsze zabrał czas antenowy, fajnym filmom nadawanym 20.20 w sobotę. Naprawdę były to fajne filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×