Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asslimfast

slim formula

Polecane posty

Witam dziewczyny:):) mam pytanie odnośnie suplementów....stosujecie preparat slim formula swl? daje efekty? czy można go zamienić i na co?- oczywiście kwestia ceny wchodzi w gre bo slim formula jest dosyć droga. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karioka_123
Ja właśnie zakończyłam odchudzanie ketonami malinowymi w tabletkach (dokładnie takimi http://nutrina.pl/31,raspberry-ketone-max.html). Są piekielnie drogie, ale mi pomogły pozbyć się 14 kg w 3 miesiące!!! I wcale nie wychodzi taniej jedzenie świeżych malin, bo żeby schudnąć to trzeba by było pożerać je w setkach kilogramów dziennie. Sam preaprat jest drogi, więc pewnie Cię nie zainteresuje, ale ja uważam że warto. A tego preparatu o którym wspominasz nie znam z doświadczenia, ale słyszałam o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny :) mam pytanie odnośnie suplementów....stosujecie preparat moring slim formuła? daje efekty? czy można go zamienić i na co?- oczywiście kwestia ceny wchodzi w gre bo slim formula jest dosyć droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak można poczytać opinie wystawione przez tą samą firmę co go sprzedaje. Ani jednej opinii czy informacji obiektywnej, oj nie skusiłabym się na produkt niewiadomego pochodzenia z komentarzami wyssanymi z palca. Tak naprawdę nikt tego nie stosował a tępy naród wierzy... dokąd ten świat zmierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tam żadnej obiektywnej recenzji tylko promujesz Reducer Thermo Extreme. Na stronie tegoż produktu nie ma nic, ani danych firmy, kto to produkuje, numeru telefonu, kontaktu, nic zero. Sory ale na pierwszy rzut oka widać że to wa łek . I uwaga jaka promocja z 229 zł na 79 zł, przepraszam ale to fundacja charytatywna osób otyłych czy jak? Ludzie są tacy naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to pierwsze tabletki jakie stosowałam.Bardzo się cieszę że wybrałam właśnie te tabletki.U mnie się sprawdziły schudłam 13 kg.Jeżeli jeszcze kiedykolwiek miałabym się odchudzać po raz drugi zastosowałabym te tabletki.Ale wiem że już nigdy nie doprowadzę się do takiego stanu jak przed odchudzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni :).

Ludzie! Ja już próbowałam różnych "rewelacji" i już się nie nabiore na nic ( mam nadzieję!) 

Jadłam tabletki piperine, tabletki z mango, z ananasa, piłam zieloną kawę, piłam wywar z młodego zielonego jęczmienia, więcej teraz nie pamiętam ale pamiętam jedno, że nie schudłam!!!!!!!! Trzy lata temu pięknie udało mi się schudnąć, dzięki silnej woli ( a mam bardzo słabą) i wystarczyło jeść do 1200 kcal no może trochę więcej, wieczorami trochę pobiegać, pobiegać to może za dużo powiedziane ale trochę biegać, trochę szybciej chodzić na zmianę i tak z moją córką robiłyśmy przez prawie dwa miesiące i waga poszła w dół 12kg :), dodam, że jestem po 40,no i wtedy oczywiście żadnego alkoholu, kawę piłam jedną dziennie, teraz znowu bym chciała trochę schudnąć ale nie mam w ogóle silnej woli ani żadnego samozaparcia 😞

Także Kochani, nie ma niestety tabletek o cudownym działaniu ( sama żałuję) 

Pozdrawiam i życzę zdrowia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×