Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Avalanchee

Przykro mi sie zrobilo

Polecane posty

Gość Avalanchee

No wiec pod koniec zeszlego roku spodobala mi sie pewna dziewczyna. Pisalismy troche, bylem z nia na jednej randce i fajnie bylo ogolnie. Podczas przerwy swiatecznej nie widzielismy sie i gdy spytalem sie czy nie chcialaby wyskoczyc(po swietach) to powiedziala ze wrocila do swojego bylego chlopaka z ktorym byla 3 lata, ze nadal go kocha itd. Powiedzialem jej ze okey i dobrze, ze mi powiedziala. Raz wyslala mi smsa jak leci u mnie, po kolezensku popisalismy i ok. Ja miesiac pozniej (tydzien temu) wyslalem jej smsa i spytalem sie co slychac i nie odpisala mi. Dzis ja widzialem jak szedlem, ona byla z kolezanka przechodzila obok i sie..odwrocila. Kurde przykro mi sie zrobilo, nie nachodzilem jej nigdy, dalem jej spokoj gdy powiedziala mi, ze wrocila do chlopaka a ona nawet czesc ni emoze powiedziec? Strasznie mi sie przykro zrobilo, nie wiaze zadnych planow z nia czy cos jednak nie zasluguje nawet na symboliczne czesc? Jak juz mowilem, bylem uczciwy, powiedzialem ze rozumiem, nie zawracalem jej glowy..zachowalem sie w porzadku a ona nawet nie moze czesc powiedziec? Jakos tak mi sie przykro zrobilo wiec napisalem tutaj, bo zupelnie takiego zachowania nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avalanchee
Przeczytalem swoj post i widze, ze sie nawet w pisaniu pogubilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie sa juz dziewczynyyyyy
Nie da sie ich zrozumiec, poprostu NIE DA SIE One same siebie nie rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiem na kazdy post........
No i po co sie tak zakrecasz.A nie lepiej milo,z kazda normalna dziewczyna....No po co sobie takie zakrety robisz.Malo to innych dziewczyn wokol ciebie?Zostaw to co ci niepasuje i zajmij sie czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avalanchee
No wiem ja jej nie mecze tylko dziwie sie, ze tak postapila i chcialbym to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjffgf
Chciała sprawdzić, czy będziesz o nią walczył. Czy tobie zależy. Okazało się, że nie. To jej jest przykro. Ona nie chce ciebie znać. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury gadasz ziomek
dziewczyna mowi mu ze moga byc tylko znajomymi, mowi ze KOCHA bylego a ty takie glupoty piszesz???? brawo dla autora za to ze nie jest lamusem i dal spokoj bo sama mowila ze kocha innego. Wg mnie autor dobrze sie zachowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adddaaaaddaaa
A wiecie co wg. mnie to typowa jej ściema... nie raz takie teksty słyszałem i tak przykro jej że o nią nie walczyłeś nie zabiegałeś, sprawdzała na ile Ci zależy, pewnie nawet nie jest z tym kolesiem, ale daj sobie z nią spokój bo tak się zachowują niedorobione idiotki, też taką znam nie dość że szału urodą nie robi to ma mniemanie o sobie niesamowite i jaki tupet, nie zapomnę jak oglądałem z nią film i powiedziała o ładnej kobiecie ale brzydula bo miała aparat na zębach, a była od niej ładniejsza z twarzy i ciała ze 3 razy aż mi się głupio zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ten dział...l
Ludzie jesteście tak denni czy tylko udajecie? Autor to fajny widać uczciwy człowiek. Kurcze chciałabym takiego spotkać na swojej drodze. Normalna i wychowana dziewczyna powie cześć komuś kogo wcześniej znała. To tylko świadczy, źle o niej więc autorze nie masz się kim przejmować, widocznie nie była warta Twojej uwagi. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adddaaaaddaaa
Kiedyś nawet sama o sobie mówiła że jest taka fajna... LITOŚCI totalny brak samokrytycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adddaaaaddaaa
nie ten dział...l chyba widać że normalna to dziewczyna nie jest tylko fanka "grania" z facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ten dział...l
dokładnie. Napisałam, że inna normalna dziewczyna powiedziałaby cześć komuś kogo wcześniej znała (czytaj ze zrozumieniem). Tamtą nie warto się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adddaaaaddaaa
nie ten dział...l - wiesz ale ostatnio też się na takie kobiety nadziewam, nie wiem mam pecha, ostatnia moja nowa znajomość z którą chciałem się związać bo początkowo zachowywała się normalnie okazała się narcyzem... i to do tego stopnia że nawet jako koleżanka odpada... nie da się z nią normalnie rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ten dział...l
Wiem - niestety coraz mniej jest na świecie tych fajnych, spontanicznych ludzi. Dla mnie ktoś taki jest na wagę złota. A tu jak widać po temacie i odpowiedziach - ktoś kto chce być normalny jeszcze zostanie zbesztany. Teraz niestety im ktoś jest głupszy tym większy ma posłuch i aprobatę innych. Nawet w mediach promuje się teraz "kupy", coraz mniej prawdziwie wartościowych osób :( Smutne to. Mam nadzieję, że autor jeszcze spotka na swojej drodze kogoś uczciwego bo na taką osobę zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avalanchee
Co niby mialem zrobic? Mam 22 lata, w wieku8 18 lat mialem swoja pierwsza prawdziwa milosc ktora po pol roku zaczela spotykac sie z innymi facetami, nawet z nimi sypiala i potem zerwala ze mna. Przez rok czasu za nia ganialem, blagalem zeby wrocila a ona tylko opowiadala innym jak bardzo sie osmieszylem. Wtedy obiecalem sobie, ze juz w zyciu nie bede zachowal sie jak nieudacznik bo tak mozna moje zachowanie nazwac. Teraz przeciez zrobilem co moglem..Zaprosilem ja 2gi raz, powiedziala ze nie moze bo ma chlopaka to co mialem tydzien pozniej znowu o to samo sie spytac?. A z tym chlopakiem to jest, bo widzialem nowe zdjecia na FB razem, od poczatku roku zaczal wklejac rozne rzeczy na jej profil itd. Co ja niby mialem zrobic? chyba nie osmieszyc sie tak jak 4 lata temu. Wydaje mi sie, ze postapilem w porzadku i do wczoraj wydawalo mi sie, ze na glupie "czesc" przynajmniej zasluzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeczywiscie jakos dziwnie
Dziwna sprawa Moze ona w Tobie sie troche zauroczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachowała się po chamsku
nie przejmuj się. A może tamten gostek widział tego smsa i jest jakiś zazdrosny mega i bała się, że koleżanka mu doniesie? W każdym razie nic z niej dobrego, skoro albo niewychowana albo się zadaje z takimi. Ale rozumiem Cię, że się tak czujesz. Jednak musisz to olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłaniec Lucyfera
Faceci... ryzyko zawodowe.... czego chcecie.... ja raz miałem taki przypadek... i ona nie chce zrywać kontaktu.... jedna wróciła do swojego ex, a dalej zarywa.... a ja? Staram się ogarniać sytuacje. Nigdy nikogo nie zmusza się do kontaktu z sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avalanchee
Sam niewiem, tylko mi sie tak jakos przykro zrobilo. Bylem mily, sympatyczny i tak dziwnie sie poczulem jak mnie bez powodu olala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooobra rada
niektóre kobiety to harpie i trzeba sie od takich jak najdalej trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale niektóre dziewczyny są niedojrzałe. Traktuj ją jak rozdział zamknięty. Nie ma jej. A jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego nie powiedziała Ci "cześć" to powody są proste: - wróciła do swojego chłopaka, więc znajomość z Tobą nie jest jej już potrzebna - boi się, że będziesz za nią biegać, prosić by z Tobą była i przez to rozwalisz jej związek z chłopakiem. Nie ma co się nad tym dalej zastanawiać. Na świecie jest wiele dziewczyn, które zasługują na miłość, więc się nie poddawaj. Ta dziewczyna po prostu nie była Ci pisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikax2
Poprosttu cię nie chciała. Widzę że jesteś uczuciowym chłopakiem a to rzadko spotykane . Nie przejmuj się, nie patrz na te dziewczyny które się ubierają wyzywająco . Zerknij na taką która może chodzi w samych bluzach i rurkach , zazwyczaj to najlepsze dziewczyny , na pewno cię nie oleją a pod twoim wpływem zmienią sposób ubierania się i gwarantuje że będziesz szczęsiwszy niż uganianie się za gotową spódniczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×