Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Konik12cm

Witam piękne panie

Polecane posty

Tęskniłas ? Nie możliwe . Za mną nikt nie tęskni . A nie było mnie bo miałem kilka spraw w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za Tobą tęsknię koniku :) jesteś koniem, który leczy me zszargane przez biuro nerwy... wiesz co tam się wczoraj działo? :O nie wiem czy nie powinnam skorzystać z dobrodziejstw hipoterapii koniku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koniku:) jak dobrze,że żyjesz ! Mam nadzieję,że nie masz mi za złe,że Twoją żylastą szynką wzgardziłam,o jajach nie wspomnę (nie)normalna ! On żyje,żyje,żyje :D Daj mu tej owsianki,bo znowu zasłabnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś co sprawia ci przyjemność , co pozwoliłoby ci zapomnieć o wszystkim . Jakaś odskocznie od brutalnej rzeczywistości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No łagodniejszej istoty chyba nie znajdziesz niż ja . Pisze prawdę . Nawet największe napięcie nerwowe rozładowuje sam bez krzyku , nie potrzebnych słów które mogą bardzo boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Boże koniku! to jesteś totalnym przeciwieństwem (nie)normalnej. Ty się lepiej ode mnie z dala trzymaj bo sam będziesz potrzebować hipoterapii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciwieństwa się przyciągaja. I z kim przestajesz takim się stajesz . Może przy mnie byś złagodniała ? A ja już tyle przeszedłem że nie boję się niczego . Ale to już inna bajka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w seksie jestem człowiekiem który lubi i może długo i namiętnie . No to już wiesz wszystko o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak chcesz mogę trzymać się z dala od ciebie . xxx koniku, nie mów tak. chcę Cię mieć gdzieś w pobliżu. bardzo Cię lubię - od dawna poprawiasz mi humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Ty koniku, Ty smutny chyba jesteś... bo inaczej coś dziś rżysz... nie ma Twojego radosnego patataj... patataj.... pamiętasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam pamiętam . Pogalopujemy jak będziesz miała wolne . Wtedy cały świat przestanie się liczyć tylko my !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×