Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dna moczanowa

dna moczanowa

Polecane posty

Gość carolain
No ja na Słomczyńskiego 12 właśnie np. jak miałam problem z palcem to miałam laser, krioterapię i jakiś jeszcze zabieg z lekiem. Ale to zależy jaki jest problem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najnowsze badania dowodzą że metalem ciężkim który może powodować dnę moczanową jest ołów oraz kadm. Metale te zaburzają pracę kanalików nerkowych tym samym kwas moczowy nie jest w stanie wydobyć się z organizmu i odkłada się w granicach stawów, powinniśmy zatem cheatować metale ciężkie, polecam poczytać więcej w książce "zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie czy urarthone można brać razem z colchicum dispert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysienkaaaaa
U mnie przy dnie ma rzuty bólu stawów, szczególnie duży palec u jednej nogi i kolano w drugiej nodze. Biorę leki i kwas niby mam w normie, ale mimo tego mam takie ataki właśnie. No i mi wtedy pomagają zabiegi z lekiem , krioterapia, laser, czasem też terapia manualną mam. Bo tabletek przeciwbólowych to nie mogę brać ze względu problemów z trawienie, a zabiegi działają świetnie. Ja akurat w Krakowie mieszkam i chodzę na Słomczyńskiego 12 na taką rehabilitację i bardzo zadowolona jestem. zapisuję się sama na rehabilitacje.org i idę do zawsze uśmiechniętych, pełnych wiedzy i pasji do pracy Pań, które tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777

Czy nie leczona dna moze prowadzic do powiekszenia wezlow chlonnych na szyi ? Moj problem zaczal sie po odstawieniu miluritu trwa to prawie rok (mowie o wezlach) ma to zwiazek z sercem? Skoro prowadzi nawet do miazdzycy to moze byc przyczyna powiekszonych wezlow . Zawsze milurit skutecznie obnizal kwas i calkiem zapomnialem o chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monialubicz

przy tej chorobie ważna jest konsultacja u specjalisty dlatego zamiast szukać diet w internecie polecam udać się do dietetyka klinicznego - moim jest Pani Beata Ślebzak-Cebula, która po zweryfikowaniu badań ustaliła mi odpowiednią dietę i od tamtej pory ściśle się jej trzymam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Umów ją na konsultacje online do pani Beaty Ślebzak-Cebuli bo  nie musi ruszać się z domu, żeby odbyć te konsultacje więc może odpuści, a resztę zostaw pani dietetyk, ona ma moc ;) i jestem pewna, że przekona ta upartą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się sposobem leczenia, który otrzymałam od mojej cioci, chemika, i który, według niej, pomógł skutecznie w łagodzeniu objawów związanych z dną moczanową. Na pół szklanki wody dodaję łyżeczkę kwasu askorbinowego (witaminy C) w proszku, pół łyżeczki sody oczyszczonej oraz rozgniatam kapsułkę siarki organicznej MSM. Dokładnie mieszam i piję tę mieszankę aż do ustąpienia objawów. Chciałabym podkreślić, że nie jest to metoda zalecana przez lekarza, ale opieram się na doświadczeniach mojej cioci, która sama stosowała ten sposób i odniosła skutki. Dodatkowo, stosuję olej CBD 5% od Cannatopia, który działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Piję również napar z liści laurowych - szklankę dziennie, w małych łykach. Stosuję również kąpiele stóp w soli z mentholem firmy Palacio oraz nakładam maść mentholka z cannaderm na miejsca odczuwające ból, a także maść laurową.

Wszystkie te produkty zakupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu, która posiada także sklep online. Jestem na początku kuracji, ale już czuję się lepiej. Dodatkowo, stosowałam również napar z podagrycznika. Mam nadzieję, że te informacje będą przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×