Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktoria84a

Fajna hurtownia kosmetyczna, żele do paznokci, perfumy itp

Polecane posty

Gość beniairenia
zna ktoś inne miejsca tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beret,.,qa
ja kupuje w drogerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkaaaw
na allegro są często ciekawe promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willow studio rybnik
u nas artykuly do stylizacji w niższych cenach:) tipsy 4,99, zele od 4,99 pilniki 0,85 gr(banany) oraz wiele innych. Jakośc produktów dorownuje najdroższym na rynku- oferte wysle na maila :) zainteresowanych prosze o kontakt willow_studio@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariamiki
a ja lubię kosmetyki z myszką miki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano fajno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patricia_a
Mogę polecić dobrą hurtownię, gdzie kupisz niedrogo różne produkty do pielęgnacji paznokci - w tym lakiery. Kate Nails. Mają wysyłkę na cały kraj. Zerknij sobie na ich cennik najpierw: http://www.katenails.pl/cennik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandalan
Na pewno new nails - szczególnie jeśli chodzi o odżywki, lakiery hybrydowe i inne. Marka jest raczej mało znana, mają swoją produkcję, sądzę, że głownie z tego wynika jakość, bo to na prawdę same porządne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Ja korzystam ze strony www.hurtowniakosmetyczna24.pl świetne produkty, jakość obsługi dobra, wysyłka szybka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka1
Jeśli potrzebujesz kosmetyków do stylizacji - czyli wszelie pyłki, folie do zdobień, kleje, lakiery hybrydowe marki CND Shellac to na pewno znajdziesz je w Hurtowni kosmetycznej Corio w Poznaniu, mają sklep stacjonarny, jak i internetowy www.coriocs.pl! To certyfikowany salon marki CND Shellac! :) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka P
Ja sporo rzeczy do stylizacji paznokci sprowadzam z sevonia.pl. Ceny są ok, a na produktach od nich dobrze mi się pracuje. Moje studio zacznie działać za miesiąc więc robię zapasy :) Zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapola
bez dwoch zdan - Sevonia to hurtownia, ktora oferuje mnostwo potrzebnych rzeczy + ciekawych kosmetykow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah no ja tez odkrylam niedawno Sevonie - faktycznie maja spory wybor produktow i do tego w dobrych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam trzeba zamawiac tylko ilosci hurtowe? w sevoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, możesz też sobie zamówić indywidualnie. ja tam kupuję do swojego salonu, bo mają dobre ceny, ale wiem, że realizują też zamówienia pojedyncze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krimpy
Tak, realizują też detal :) ja zamawiam tam do swojego salonu - żele, ale też tipsy i wyposażenie salonu typu miseczki, pędzelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hufina
Sevonia zdecydowanie. To moja ulubiona hurtownia, latwo sie zamawia :) Ja mam salonik i to bardzo dobrze,ze co jest online, bo nie zawsze ma sie czas lazic po tych wszystkich hurtowniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmos
Proszę bardzo - http://www.fryzomania.pl/ Wszystko zależy w zasadzie od budżetu, co chcecie kupić, ale jeśli chodzi o akcesoria fryzjerskie i solidne marki, to raczej nigdzie lepiej nie traficie. Szukajcie i kombinujcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudyyna
Zobacz hurtownię Sevonia - znam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quartera
Sevonia - tutaj bez dwoch zdan jedna z najtanszych i dobrych hurtowni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipidium
tak ja tam kupowałam żele różne Base One - fajnie cenowo i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecic hurtownie kosmetyczna http://kontact.pl/ maja szeroki wybor i atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clara 30
Też zamawiam z hurtowni Sevonia i razem z klientkami jesteśmy zadowolone :) Szybka wysyłka i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilae
Dla mnie sam TOP to Sevonia - zamawiam od nich więcej i więcej bo mają naprawdę dobre produkty i kuszące ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymkowa
no wlasnie słyszałam o Sevonii i nie ukrywam że pierwsze zamówienie mam za sobą! czekam na przesyłkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markolec
Hurtownia new nails - jak dla mnie zdecydowanie in plus, szczególnie robiąc większe zamówienia, bo dzięki temu rzeczywiście nie płaci się za przesyłkę. Szczególnie dobre mają lakiery, kleje, ale i odżywki. Świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka1223
A ja jestem wierna www.elarto.pl mają tak szeroki wybór że nie musze kupowac rzeczy w roznych sklepach. Zmieniaja czesto promocje wiec zawsze wyczaje cos w dobrej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge polecić coś :) Ta hurtownia mimari.pl. Po prostu profesjonaliści, pomogą, doradzą i przeszkolą. Przyznam, że stamtąd pochodzi większość rzeczy, które mam w gabinecie. Gdy muszę uzupełnić braki, wszystko przychodzi na czas, są bardzo wyrozumiali, jeśli potrzebuję czegoś pilnie, domawiam itd.. Czasem myślę, że gdyby teraz zniknęli, to chyba musiałabym zamknąć firmę, bo byłoby mi trudno znaleźć lepszego dostawcę :) . No i są na bieżąco z nowinkami, co mnie oczywiście cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia25
Ja słyszałam, że na Allabea.pl można znaleźć super żele do paznokci i inne kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabotek
New nails znam. Tam mają rabaty przy większych zamówieniach. Za przesyłkę w zasadzie nigdy nie płacę, a generalnie wszystko u nich działa jak należy. Same bardzo dobre kosmetyki za normalne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×