Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktoria84a

Fajna hurtownia kosmetyczna, żele do paznokci, perfumy itp

Polecane posty

Hej, jeśli poszukujecie fajnego sklepu to polecam tulipani.pl zaopatruję się tam w kosmetyki naturalne, mają bogaty asortyment i dobre ceny. Paczki zawsze przychodzą na czas, a zapakowane są tak, żeby nic się nie zniszczyło w trakcie wysyłki, że czasem trudno to rozpakować :D Polecam od nich produkty naturalne do makijażu Puro Bio oraz świece do masażu z masłem Shea Fit Comfort ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o fajną hurtownię kosmetyków do pielęgnacji i to jeszcze kosmetyków profesjonalnych, takich jakie używają kosmetyczki to polecam: https://hedoni.pl/ Mają bardzo fajne produkty, a także ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_lu
Faktycznie super, ja jeszcze robię zakupy w hurtowni constanza, co prawda stacjonarnie, ale mają też swoją stronę chyba po prostu www.constanza.pl Duży wybór towarów do gabinetów i nie tylko, ceny bardzo przyzwoite, ale najlepsza obsługa, młode dziewczyny, ale super doradzają. polecam również spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika3838
Ja mogę polecić sprawdzoną przeze mnie hurtownię Constanza w Warszawie. Mają tam dostępny cały asortyment. Super kosmetyki i lakiery hybrydowe. Kupując tam nigdy się nie zawiodłam. Zawsze wszystkie produkty są świeże czy to lakiery czy to kosmetyki typu tusze. Rewelacyjne miejsce zarówno dla osób profesjonalnych i indywidualnych. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×