Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buty bardzo ładne

zmiana butów na nizsze, sukienka wyciera podłoge?

Polecane posty

Gość buty bardzo ładne

Hej, moj slub coraz blizej a ja w amoku. Planuje zmienic po oczepinach buty na balerinki, tylko zastanawiam sie co z suknią. Chyba bede podpinac ja agrafkami. tylko czy to sie utrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz deptac suknie i jeszcze się przewrócisz. kup sobie koturny na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Zależy jaką masz suknię, ja miałam buty na 5cm na cieniutkim obcasie, a potem przebrałam na baletki i mimo trenu nie przeszkadzała mi w tańcu, z tym że ja kupiłam baletki z obcasem kwadratowym, który miał z 3 cm a, jeśli masz nadal obawy to faktycznie postaw na koturny , tylko koniecznie je wcześniej przetestuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koturny';/;
A jakie koturny polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Szczerze mówiąc, miałam w swoim życiu tylko dwie pary wygodnych koturn, reszta leży na półce, nie używana, gdyż w sklepie wydawały się super wygodne, a gdy je ubrałam na dłużej na miasto, to strasznie mnie gniotły , chociaż wcale do najtańszych nie należały. Sama nie wiem czym się kierować przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgtuii898
a od kiedy koturny, to są wygodne buty? to jedyny rodzaj obuwai w którym puchną mi nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Niekoniecznie tak jest jak mówisz. Ja miałam na zimę buty na koturnie i w życiu wygodniejszych butów na zimę nie miałam. Jak byłam młodziutka i była moda na tzw Spicetki to śmigałam w nich jak leci, a miały nawet 8 cm koturnie :) Trzeba tylko znaleźć odpowiedni model , na pewno nie z twardego materiału !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×