Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapyt_ująca

stolik z alkoholami

Polecane posty

Gość zapyt_ująca

Witajcie Za 10 dni wesele, na weselu będzie wódka i wino. Jednak koleżanka uświadomiła mi, że jeśli dam wino na stoły to będe miala kazda butelkę otwarta a nie wypita:/ Czy uważacie, że może lepiej zrobić stolik z alkoholem? Tylko czy orientujecie się jaki alkohol najlepiej i jaki to jest mniejwiecej koszt? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonna
widziałam takie stoły na kilku weselach i się sprawdziły, ludzie podchodzili, nalewali co chcieli i odchodzili. Na weselu mojego brata młodsze kuzynostwo ze str. panny młodej zabrało sobie na swój stół whisky, chyba żeby im nie zabrakło:/ Zazwyczaj na takim stole znajdują się wina, piwo, whisky ewentualnie rum, lampki i szklanki na alkohol. To zależy jaki alkohol chcesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplitos
U nas wino stało osobno na stoliku, ale nikt tam nie nalewał, po prostu goście sami sobie wybierali i brali do stolika co chcą. A wódkę donosiła na bieżąco obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magogoska
Z tego co zauważyłam na weselach, to jednak alkohol najczęściej stoi na stołach. Trochę dziwnie tak co chwila biegać do stolika. Spotkałam się tylko z tym, że piwo ewentualnie jest nalewane przy barze. Wydaje mi się, że nawet gdyby alkohol stał na oddzielnym stoliku, to i tak pozostanie część niedopitych butelek. Co do kosztu to może po prostu trzeba postawić na jakieś wódki w promocjach, co by jednak nie zjadło tak dużo. Wiem, że Pan Tadeusz ma promocyjną ofertę, może warto zajrzeć - http://goo.gl/T2n6e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
stolik z alkoholami to najlepszy pomysł, bo ludzie zwykle piją to co jest już otwarte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowniczka maka
tylko zeby ten stolik stał w widocznym miejscu i żeby zachęcał do obsługi,byłam na weselu że nawet nie zauważyłam takiego stolika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stolik z alkoholami owszem, ale najczęściej widziałam tam drogie alkohole typu jakies wisky, giny itpe... a wino raczej na stołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indianeczka87
Pracuje jako kelnerka na weselach i uważam ze to najlepsze rozwiązanie. Czyli stół alkoholowy do ktorego każdy może podejsc i nalac sobie czego tam zechce, lub ewentualnie wybrac butelkę i zabrac do stolu. Na moim weselu we wrześniu tez taki stół zrobie z piwem, winem i whisky. Kelnerzy beda nosic jak juz alko będzie znikalo.. Inna opcja ewentualnie to nich kelnerzy polewają alkohol kto jaki preferuje, wtedy sie nie zostaną pootwierane butelki i nic sie nie zmarnuje, ale ja wolę "samoobsługę" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnerllla
stolik z drinkami to świetny pomysł :) u nas na weselu królowała żubrowka, a drinki na jej bazie były przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda sierpień
u nas na weselu wódka będzie stała na stała na stołach a będzie specjalny stolik z winami, piwo przy barze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1234567
dziewczyny a wiecie ile kosztuję piwo beczkowe i pipa oraz ile kaucja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO POKAŻ PIPKĘ KOCHANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stolik z drinkami albo alkoholem do nich to dobry pomysl ale z calym alkoholem juz nie. nie wyborazam sobie zeby goscie co chwile biegali po setke wodki albo kieliszek wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWAG
Na moim weselu była właśnie taka opcja, że był stolik z alkoholami. Były normalne wódki typu bols czy żubrówka biała, nie zabrakło również whiskey. Z alkoholi schodziła właśnie najbardziej żubrówka biała no i jack daniels.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azalka
Ja sądzę, że mieszanie wódek to zły pomysł, jak żubrówka to żubrówka, a nie 5 rodzajów, bo to dla żołądka się dobrze nie skończy i ewentualnie jakieś wina czy piwo, bo nie każdy wódkę pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na takim weselu,gdzie na stole byla wodka biala,wino biale i czerwone,natomiast na osobnym stole byly trunki z wyzszej polki tzn.whiski,koniak,metaxa,jakies wodki kolorowe i osobno bylo tez piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłam na weselu, gdzie był stół z winami właśnie,zamknięte, kto chciał ten brał do stolika i uważam,że to najlepsze rozwiązanie, byłam na innym weselu,wina na stołach pootwierane, młodsi raczej pili, u starych ciotek stały otwarte, u młodych się pokończyły i potem co? latać do ciotek? a tak każdy bierze, kto ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaanka
Moim zdaniem butelki wina powinny stać na stole ale kelner powinien je na bieżąco wymieniać. Co do wódki polecam na wesela Polanina wódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci ze strony allinside.pl, ja tam kupuję w dużych ilościach rzeczy do mieszkania, są świetne i tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańszym rozwiązaniem jest dołożenie jednego kelnera i wówczas kelnerzy (wszyscy) nalewają alkohole, proponując, jeśli ktoś nie chce pić wódki inne trunki. Może być wino, ale niektórzy chcą np. rum ze spritem. I wówczas są otwarte tylko te butelki, których używa kelner. U nas w ten sposób naprawdę mało alkoholu poszło. Przy okazji kelner widzi, co na stole, że np. trzeba talerzyk brudny wymienić itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italodisco
nie mogę odmówić nikomu postawienia takiego stolika, ale jako barman na wesele mam cały czas kolejki do baru, nie ma sensu używać słowa drink jeżeli nie ma się lodu , ja lód robię cały tydzień w kostkarce pakuję w termoboksy i jadę na wesele , następnie 8 rodzajów szkła - około 400 sztuk , do tego dekoracje , palmy , słomki, kolorowe menu z drinkami na wesele , jeździmy w dwie osoby i cały czas jest robota , korojenie owoców , przyozdabianie , mycie shakerów itd. można pooglądać jak to wygląda na weselu www.barman-wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy się z tym nie spotkałam na weselu ale wygląda bardzo zachęcająco, jaki jest koszt takiej obsługi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u koleżanki na weselu był taki stolik, ale gościom się chodzić nie chciało i zabierali butelki ze stolika w miejsca, w których siedzieli. Po godzinie na tym stoliku zrobiło się pusto. Faktycznie, barman, jeśli kogoś stać, a jeśli wersja budżetowa, to niektóre drinki kelner też potrafi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italodisco
powiem tak ogólnie 1600 zł - alkohole ( malibu , rum, likier brzoskwiniowy itd ) , owoce , lód , dekoracje ,szkło, soki, obsługa dwóch osób , 12 drinków na weselu Młodzi dają tylko wódkę weselną taka cena na 120 osób i kolejki Pań i dzieci gwarantowane pozdrawiam www.barman-wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam stolik z alkoholami jest bez sensu, byłam na weselu na którym był taki stolik i nikt tam nie podchodził. Nie było tam nawet kostki lodu... Lepiej trochę dołożyć i wziąć barmana lub w ogóle nic nie robić. Ja na weselu miałam barmanów z best bar stars i wyszło mnie to trochę ponad 1500 zł. Goście byli bardzo zadowoleni i mile zaskoczeni atrakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat jest barmanem i śmieje się, że sam nam ułoży taki stolik, bo w końcu on będzie na tym później pracował! :D ale będą tam wszystkie klasyczne alkohole, plus dobrej roboty bimber, teraz dość popularny na weselach. A na stoły mamy wódkę Polanin, też bardzo dobra. Kilka zamówiliśmy z grawerem na pamiątkę dla rodziców, chrzestnych i bliższych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na kilku weselach spotkałam się z wódką Polanin i wtedy bardzo ją chwalono. Na ostatnich targach ślubnych też znaleźliśmy ich stoisko i zamówiliśmy u Pana Marka. Fajnie bo pomaga przeliczyć ile wypada zamówić. Nam się wydawało, że 50 butelek będzie za mało, ale nas uspokoił przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stolik z alkoholami to bardzo dobry pomysl - twoja kolezanka słusznie zauważyła, że butelki przy stolach to nierozsądne rozwiązanie. Ciekawie zaakarnożawy kącik alkoholowy może stanowić nawet swoistą atrakcję na weselu ;) Piękne aranzacje takich stolików możesz zobaczyć w salach na http://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, warto coś takiego zrobić, można sporo zaoszczędzić pieniędzy i sprzątania później (jak się czerwone wino rozleje to jest problem). A na tym stoliku można też coś więcej postawić, jakieś likiery, whisky. Wódka Weselna oczywiście roznoszona przez starostę/kelnera/itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×